Delegarile arbitrilor din wekeend

0
346

1394213_819822731413714_4358155662729518773_n-11Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Libertatea Urziceanca – Unirea Ungureni
I.Mihălăchioiu – Fl.Mocanu, Fl.Ene; Adr.Ioniţă
Flacăra Zăvoiu – Gloria GM Corneşti
Iul.Preda – G.Guzu, I.Stoica; G.Dumitru
Recolta Gura Şuţii – Spic de Grâu Ghimpaţi
Adr.Dumitru – C.Neagu, R.Şetfan; R.Andronache
FC Brezoaele – Viitorul IL Caragiale
I.Oncescu – D.Comănoiu, C.Tudor
Atletic Fieni – Petrolul Târgovişte
L.Niculae – R.Dobre, A.Pitiş; Ev.Andrei
Progresul Mătăsaru – Dentaş Tărtăşeşti
M.Motan – D.Savu, S.Ilie
Voinţa Perşinari – Luceafărul Dragomireşti
M.Mălău – B.Matei, Vl.Savu
PAS Pucioasa – CS Petreşti
D.Petre – T.Dedu, B.Ivaşcu

Onoare Nord

Flacăra Şuţa Seacă – Olimpia Runcu (F.Mocanu – A.Gămănescu, I.Dobre)
Pomicola Raciu – Voinţa Adânca (C.Tudor – A.Grigorescu)
Viitorul Ocniţa – Săgeata Gura Ocniţei (L.Niculae – A.Mălău, N.Mihai) – (teren Săcuieni)
Viitorul Răzvad – Voinţa Săcuieni (I.Pitiş – M.Hogioiu)
Luceafărul Dărmăneşti – AS Ulmi (G.Guzu – T.Dumitru)
Voinţa Buciumeni – Voinţa Pietroşiţa (D.Savu – Gb.Ionescu)
Voinţa Bezdead – Unirea Lucieni (I.Preda – S.Barbu)
Unirea Colibaşi – Gloria Măneşti (V.Savu – S.Ilie)
AS Doiceşti – Voinţa Tătărani (R.Andronache – A.Heaşcă)

Onoare Sud

Publirex Publirex – Olimpia Mărceşti (C.Neagu – Fl.Filip)
Voinţa Podu Rizii – Luceafărul Bolovani (B.Ivaşcu – M.Mărculescu)
Săgeata Braniştea – Viitorul Mircea Vodă (B.Duţu – Andreea Ioniţă)
Urban Titu II – Victoria Comişani (T.Dedu – V.Banu)
CS Răcari – Viitorul Gheboaia (M.Ciocmată – A.Bădoiu)
Flacăra Ghineşti – Finta (Bucşani) amânat
St.Roşu Colacu – Fulgerul  Lunguleţu (Gh.Ciobanu – A.Oprescu)
Inter Viişoara – Unirea Sl.Moară (R.Dobre – A.Păunescu)

Onoare Vest

Viitorul Burduca – Ştiinţa Odobeşti (I.Popa – El.Nedelcu)
Voinţa Ioneşti – Viitorul Şelaru (D.Mihalache – D.Dumitrescu)
AS Corbii Mari – Viitorul Găeşti (M.Mălău – Gh.Tocariuc)
Sportul Gemenea – FC Potlogi (D.Petre – Căt.Ţuţuianu) – (teren Ziduri)
Sportul Mogoşani – PCM Ungureni (A.Safta – Şt.Mincu)
Voinţa Vişina – Unirea Cobia (D.Comănoiu – Em.Nichita)
Olimpia Morteni – AS C.Izvorului (B.Matei – A.Ene)
Petrolul Răscăieţi – Dinamo Od.Turcului (I.Stoica – G.Soare, D.Tolea)
Spicul Jugureni – Olimpia Picior de Munte (C.Poşchină – I.Niculaescu)

Promotie Nord

Unirea Nucet – Petrolul Iedera (V.Zanfir – V.Simion)
Univ.Băleni – FC Aninoasa II (I.Oncescu – Petruţa Vlad)
Viitorul Voineşti – Gaz Metan Vlădeni (A.Lucaveschi – R.Zamfir) – (stadion Petrolul II Târgovişte)
Viitorul Dobra – Comerţul Viişoara (B.Bădescu – A.Ancuţa)
Vânătorul Răţoaia – Viitorul Valea Lungă (L.Ciocan – El.Oncescu)
Voinţa V.Voievozilor – Viitorul Pietrari (N.Butucea – G.Dumitru)
Sportul Voineşti – FCM Târgovişte (10 sept; M.Mălău – I.Dobre)

Promotie Sud

Săgeata Cătunu – Avântul Produleşti (Fl.Ene – M.Matei)
Publirex Ciocăneşti II – Libertatea Urziceanca II (I.Ciulu – D.Gugiu)
Dacia Hulubeşti – CS Conţeşti (B.Diţă – A.Stan)
Viitorul Tomşani – Gaz Metan Finta II (Adr.Ioniţă – Căt.Chivu)
AS Butimanu – Vârcolacii Comişani (A.Delureanu – C.Ciorobea)
Simang Bilciureşti – Viitorul Straoşti (L.Creţu – G.Creţu)
Dentaş Tărtăşeşti II – Corona Costeştii din Vale (Ev.Andrei – A.Ghiureş)