Delegarile arbitrilor din wekeend

0
347

10660917_10203907889651554_1001937899_nSambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean. Va prezentam brigazile care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a
Voinţa Perșinari – Flacăra Zăvoiu
L.Niculae – A.Dumitru, G.Guzu; E.Andrei
Luceafărul Dragomirești – Viitorul IL Caragiale
D.Comănoiu – S.Ilie, R.Movileanu; C.Plavie
Petrolul Târgovişte – Spic de Grâu Ghimpați
M.Mălău – R.Dobre, V.Banu; A.Ioniţă
Unirea Ungureni – FC Brezoaele
D.Petre – A.Păunescu, D.Savu; R.Andronache
Dentaş Tărtășești – Recolta Gura Șuții
M.Motan – G.Catană, I.Stoica; N.Butucea
Gloria Cornești – Atletic Fieni
I.Preda – R.Ştefan, Fl.Ene
Bradul Moroieni – Progresul Mătăsaru
B.Matei – I.Onicescu, V.Savu; A.Lucavesch
CS Petrești – Libertatea Urziceaca
M.Chiţu – C.Tudor, B.Ivascu; G.Dumitru

Onoare Nord
Unirea Lucieni – Pomicola Raciu
L.Niculae – R.Ştefan, G.Dumitru
Gloria Măneşti – Voinţa Adânca
M.Ciocmată – Fl.Ene, A.Ene
Voinţa Tătărani – Viitorul Ocniţa
B.Matei – A.Ancuţa, A.Bădoiu
Flacăra Şuţa Seacă – Viitorul Răzvad
C.Poşchină – E.Andrei, R.Zamfir
Olimpia Runcu – Luceafărul Dărmăneşti
M.Mălău – B.Duţu, V.Zanfir
Săgeata Gura Ocniţei – Voinţa Buciumeni
I.Preda – V.Banu, T.Dumitru
Voinţa Săcuieni – Voinţa Bezdead
M.Motan – S.Ilie, I.Niculaescu
Voinţa Pietroşiţa – Unirea Colibaşi
D.Comănoiu – A.Păunescu, D.Dumitrescu
AS Ulmi – AS Doiceşti
V.Savu – R.Andronache, I.Dobre

Onoare Sud
Luceafărul Bolovani – Unirea Sl.Moară
I.Popa – Şt.Micu, Fl.Filip
Viitorul Mircea Vodă – Olimpia Mărceşti
M.Savu – D.Mihalache, S.Barbu
Victoria Comişani – Publirex Ciocăneşti
C.Tudor – G.Tăchiţă, E.Nedelcu
Viitorul Gheboaia – Voinţa Podu Rizii
I.Stoica – A.Lucaveschi, G.Ionescu
Fulgerul Lunguleţu – Urban Titu II
Gh.Ciobanu – A.Vedeanu, A.Gămănescu
Inter Viişoara – CS Răcari
A.Dumitru – I.Onicescu, G.Savu
St.Roşu Colacu – Flacăra Ghineşti
A.Mălău – C.Ţuţuianu, A.Grigorescu

Onoare Vest
AS C.Izvorului – Voinţa Ioneşti
A.Ioniţă – L.Ciocan, V.Simion
Dinamo Od.Turcului – Viitorul Şelaru
A.Delureanu – A.Heaşcă
Olimpia Picior de Munte – AS Corbii Mari
I.Ciulu – Fl.Mocanu, A.Safta
Viitorul Burduca – Sportul Gemenea
C.Neagu – N.Butucea, G.Tocariuc
Ştiinţa Odobeşti – Sportul Mogoşani
B.Bădescu – B.Diţă, Andreea Ioniţă
Viitorul Găeşti – Voinţa Vişina
R.Dobre – N.Hîncianu, A.Ghiureş
FC Potlogi – Olimpia Morteni
D.Petre – R.Movileanu, N.Mihai
Unirea Cobia – Petrolul Răscăieţi
G.Guzu – A.Constantinescu, A.Stan
PCM Ungureni – Spicul Jugureni
B.Ivaşcu – C.Plavie, M.Matei