Delegarile arbitrilor din wekeend

0
289

Viitorul-Domnesti-Metaloglobus-2-4-6Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam arbitrii care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Flacăra Moreni – Unirea Ungureni

I. Oncescu, V. Savu, A. Constantinescu – I. Pitaru

Progresul Mătăsaru – Luceafărul Dragomireşti

C. Tudor, B. Ivașcu, B. Duțu – V. Orbeci

Unirea Cobia – Gloria Corneşti

M. Motan, D. Mihalache, M. Oprescu; A. Vedeanu – L. Gligoraș

Bradul Moroeni – Petrolul Târgoviște

D. Petre, S. Butucea, C. Neagu – G. Ionescu

PAS Pucioasa – CS Petreşti

M. Ciocmată, A. Pitiș, G. Guzu; I. Constantin – C. Grigorașcu

Avicola Tărtăşeşti – Voința Perşinari

M. Mălău. I. Duțu, R. Movileanu – N. Năsăudeanu

Atletic Fieni – Libertatea Urziceanca

I. Mihălăchioiu, R. Nedelcu, A. Păunescu; G. Dumitru – G. Iordache

Comerțul Brezoaele – Recolta Gura Şuţii

I. Stoica, F. Mocanu, I. Banu; A. Ioniță – I. Negoescu

Săgeata Găeşti – Știința Odobeşti 0-3

Onoare Nord

Runcu – Măneşti

C. Neagu, I. Onicescu, N. Mihai

Şuţa Seacă – Doiceşti

L. Niculae, G. Tocariuc, A. Heașcă

Tătărani – Lucieni

R. Andronache, L. Ciocan, A. Gămănescu

Colibaşi – I.L. Caragiale

M. Ciocmată, I. Duțu, A. Petre – T. Aldea

Buciumeni – Bezdead

R. Dobre, R. Zamfir, S. Barbu

Ocniţa – Ulmi

C. Tudor, M. Mărculescu, V. Simion

Gemenea – Voineşti 3-0

Onoare Sud

Bolovani – Româneşti

M. Motan, R. Movileanu, E. Nichita

Conţeşti – Lunguleţu

A. Mălău, V. Banu, F. Filip

Ghimpaţi – Ciocăneşti

B. Ivașcu, G. Dumitru, M. Oprescu – G. Stoica

Ghineşti – Braniştea

A. Dumitru, A. Ene

Răcari – Titu II

C. Catană, S. Ilie, I. Duță

Slobozia Moară – PCM Ungureni

D. Petre, P. Iugulescu, Andreea Ioniță

Onoare Vest

Corbii Mari – Ioneşti

M. Mălău, A. Ionescu, A. Bădoiu

Picior de Munte – V. Găeşti

A. Pitiș, S. Butucea, A. Ghiureș

Odaia Turcului – Raciu

I. Stoica, G. Ionescu, I. Soare

Zăvoiu – Mogoşani

B. Matei, C. Țuțuianu, I. Dobre – V. Stroe

Jugureni – Morteni

B. Bădescu, G. Tăchiță

Şelaru – Vişina

G. Ciobanu, Ș. Mincu, G. Crețu

Coada Izvorului – Răscăeţi

D. Comănoiu, A. Constantinescu, A. Ancuța

Promotie Nord

Mija – P. Iedera

L. Crețu, C. Plavie, G. Soare

Vlădeni – I. Viişoara

D. Mihalache, M. Răducu, D. Gugiu – G. Irimescu

Pietroşiţa – Valea Voievozilor

I. Popa, A. Stănescu, C. Ciorobea – C. Popa

Răţoaia – Săcuieni

B. Duțu, A. Safta, C. Chivu

V. Iedera – C. Viişoara

A. Vedeanu, R. Zamfir, P. Vlad

Promotie Sud

Hulubeşti – Urziceanca II

Adrian Ioniță, A. Delureanu, E. Nedelcu – D. Nistor

Mircea Vodă – Costeşti Vale

A. Lucaveschi, D. Dumitrescu – I. Ducu

Butimanu – Băleni

V. Savu, M. Matei

Tomşani – Gulia

I. Ciulu, A. Stan, M. Hagioiu