Delegarile arbitrilor din wekeend

0
484

1394213_819822731413714_4358155662729518773_n-11Sambata si Duminca va avea loc o noaa etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam delagarile arbitrilor:

Liga a 4-a

A.S. PAS Pucioasa-A.S. Stiinta Odobesti

Oncescu Ion (Gemenea) Grigorascu Cristian (Targoviste)
Stoica Ionel (Rancaciov)
Păunescu Adrian Gheorghe (Târgovişte)
Andrei Florina Evewlin (Vacaresti)

C.S. Bradul Moroeni-A.S.Gloria Gaz Metan Cornesti

Mălău Marian (Târgovişte) Negoescu Ioan (Targoviste)
Nedelcu Razvan (Târgovişte)
Ivaşcu Marian Bogdan (Târgovişte)

A.S. Avicola Tartasesti-C.S. Petrolul Targoviste

Chiţu Marius (Targoviste) Stroe Vasile (Moreni)
Bădeanu Cosmin (Moreni)
Iugulescu Petruţa (Târgovişte)

A.S. Unirea Ungureni-C.S. Petresti

Motan Mihai (Aninoasa) Ionescu Gheorghe (Targoviste)
Guzu Georgian (Moreni)
Banu Vlad Gabriel (TARGOVISTE)
Detalii joc
Ionita Adrian (Caragiale)

Vointa Piersinari-CSM Flacara Moreni

Dumitru Adrian George (Gheboieni) Tudor Emil (Targoviste)
Pitiş Aron Ionuţ (Târgovişte)
Onicescu Ionut (Glodeni)
Dumitru George (Ungureni)

A.S. Unirea Cobia-A.S. Libertatea Urziceanca
Radu Mihaela (Targoviste) Burtescu Septimiu (Targoviste)
Dobre Răzvan Mihai (Teiş)
Movileanu Raluca Maria (Tatarani)

A.S. Atletic Fieni-Comertul Brezoaele

Petre Dan Ionuţ (Târgovişte) Stoica Gheorghe (Targoviste)
Tudor Codruţ (Buciumeni)
Neagu Costinel (Târgovişte)
Constantin Iulian (Târgovişte)

A.S. Progresul Matasaru-A.S. Recolta Gura Sutii

Comanoiu Denisa (Targoviste) Pitaru Ionel (Targoviste)
Savu Vladut Florian (Voinesti)
Petre Ana-Maria (Iedera)

Onoare Nord
A.S. Gloria Manesti-A.S. Ulmi

Ivaşcu Marian Bogdan (Târgovişte)
Nichita Emanuel (Teis)

A.S. Vointa Bezdead-A.S. Viitorul Ocnita

Niculae Laurenţiu Florin (Voineşti)
Tocariuc Gheorghe (Adanca)
Ioniţă Andreea (Viisoara)

A.S. Viitorul I.L. Caragiale-A.S. Vointa Buciumeni

Comanoiu Denisa (Targoviste) Nasaudeanu Nelu (Targoviste)
Soare George (Sotanga)

A.S. Unirea Lucieni-C.S. Sportul Gemenea

Petre Dan Ionuţ (Târgovişte)
Banu Vlad Gabriel (TARGOVISTE)
Cretu Lucian (Comisani)

A.S. Doicesti-A.S. Vointa Tatarani

Pitiş Aron Ionuţ (Târgovişte)
Andrei Florina Evewlin (Vacaresti)
Ionescu Gabriel Alexandru (Valea Voievoziolor)

A.S. Olimpia Runcu-Flacara Suta Seaca

Ciocmată Mugurel (Târgovişte)
Soare Florin (Rancaciov)
Ghiures Andrei (Branistea)

Onoare Sud
Chiţu Marius (Targoviste)
Dobre Răzvan Mihai (Teiş)
Constantin Iulian (Târgovişte)

A.C.S. Urban Titu II-Unirea Slobozia Moara

Oncescu Ion (Gemenea)
Duţu Ionuţ (Târgovişte)
Safta Alexandru (Gheboieni)

A.S. Sageata Branistea-C.S. Racari

Plavie Constantin (Manesti)
Săpunaru Maria Andreia (Târgovişte)
Gamanescu Alin (Pucioasa)

A.S. Publirex Ciocanesti-A.S. Flacara Ghinesti

Stoica Ionel (Rancaciov)
Ionita Adrian (Caragiale)

Fulgerul Lunguletu-A.S. Spic de Grau Ghimpati

Catană Cristian (Târgovişte) Gligoras Liviu (Targoviste)
Iugulescu Petruţa (Târgovişte)
Păunescu Adrian Gheorghe (Târgovişte)

A.S. Vointa Podu Rizii-C.S. Contesti

Guzu Georgian (Moreni)
Mihalache Dan (Târgovişte)

Onoare Est
A.S. Vointa Adanca-A.S. Simang Bilciuresti

Savu Vladut Florian (Voinesti)
Constantinescu Andrei (Târgovişte)
Ancuta Adrian (Vacaresti)

A.S. Gaz Metan Finta-Victoria Comisani

Ilie Sorin Junior (Doicesti) Iordache Gheorghe (Motaieni)
Tachita Gabriel (Candesti (Voinesti))

A.S. Olimpia Marcesti-A.S. Viitorul Gheboaia

Savu Dumitru Mugurel (Gheboieni)
Mocanu Florin (Târgovişte)
Ene Andrei (Teis)

Luceafarul Darmanesti-Unirea Bucsani

Matei Bogdan (Aninoasa) Aldea Tinel (Targoviste)
Petre Ana-Maria (Iedera)
Heasca Andreea (Barbuletu)

Viitorul Razvad-Sageata Gura Ocnitei

Radu Mihaela (Targoviste)
Oncescu Elena (Gemenea)
Hogioiu Mihaela (Barbuletu)

Onoare Vest
A.S. Vointa Ionesti-A.S. Petrolul Rascaieti

Neagu Costinel (Târgovişte)
Nedelcu Elena Geanina (Razvad)
Dobre Ionel (Gura Ocnitei)

A.S. Vointa Visina-A.S. Coada Izvorului

Tudor Codruţ (Buciumeni)
Dumitru George (Ungureni)
Stanescu Andrei (Vacaresti)

A.S. Olimpia Morteni-A.S. Viitorul Selaru

Mălău Alexandru (Buciumeni)
Tutuianu Catalin (Targoviste)
Duta Ioana Alexandra (Ocnita)

A.S. Sportul Mogosani-A.S. Spicul Jugureni

Duţu Bogdan Gabriel (Târgovişte)
Simion Vlad Ionut (Baleni)

A.S. Pomicola Raciu-A.S. Flacara Zavoiu

Mălău Marian (Târgovişte) Orbeci Viorel (Doicesti)
Ciocan Laurentiu Nicolae (Teis)
Marculescu Mihai (Pietrosita)

Viitorul Gaesti-A.S. Dinamo Odaia Turcului

Lucaveschi Adrian (Târgovişte)
Dumitru Teodor (Târgovişte)
Bădoiu Andreea Cătălina (Târgovişte)

A.S. Corbii Mari-A.S. Olimpia Picior de Munte

Dumitru Adrian George (Gheboieni)
Movileanu Raluca Maria (Tatarani)
Filip Florin (Târgovişte)

Promotie Nord
A.S. Petrolul Iedera-A.S. Vanatorul 2015 Ratoaia

Ologeanu Adrian (Targoviste)
Matei Marcela Georgeta (Vacaresti)

A.S. Inter Viisoara-Metalul Colonia Mija

Nedelcu Razvan (Târgovişte) Nistor Dumitru (Moreni)
Stan Alexandru Adrian (Lucieni)
Mihai Nicolae Daniel (Marcesti)

A.S. Gaz Metan Vladeni-Comertul 2014 Viisoara

Delureanu Andrei (Târgovişte)
Dumitrescu Dan (Sacuieni)

A.S. Vointa Sacuieni-A.S. Vointa Pietrosita

Ciulu Ion (Voineşti) Popa Dorel (Targoviste)
Zanfir Vlad (Teis)
Barbu Sebastian Nicolae (Vacaresti)

A.S. Vointa Valea Voievozilor-Viitorul Dobra

Ciobanu Gheorghe (Runcu)
Mincu Stefan (Baleni)

Promotie Sud
Libertatea II Urziceanca-A.S. Steagu Rosu Colacu

Bădescu Bogdan (Târgovişte) Balasoiu Gheorghe (Vacaresti)
Vlad Petruța Alexandra (Braniștea)
Chivu Catalin (Ungureni)

A.S. Corona Costesti Vale-A.S. Dacia Hulubesti

Cretu Lucian (Comisani)
Mihai Gheorghe (Titu)
Grigorescu Andrei (Târgovişte)

A.S. Viitorul Mircea Voda-Ultra Gulia

Dita Bogdan (Targoviste) Vremaroiu Catalin (Moreni)
Ciorobea Constantin (Viisoara)

Universitatea Baleni-A.S. Viitorul Burduca

Andronache Richard (Săcuieni)
Zamfir Razvan (Teis)