Delegarile arbitrilor din wekeend!

0
94

11111145Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a IV-a

Flacăra Moreni – Atletic Fieni
C. Dobre – R. Dobre, P. Iugulescu. Obs: Virgil Botescu
Voinţa Pietroşiţa – PAS Pucioasa
C. Grigoraşcu – I. Duţu, R. Voicu. Obs: Gheorghe Bratu
Voinţa Perşinari – Bradul Moroeni
M. Mălău – C. Neagu, A. Ghiţă. Obs: Şerban Necşulescu
Petrolul Târgovişte – AS Doiceşti
L. Nicolae – A. Păunescu, A. Gheorghiţă. Obs: Gheorghe Iordache
Recolta Gura Şuţii – Comerţul Brezoaele
I.Oprescu – G. Guzu, F. Bunea. Obs: Gheorghe Ionescu
Luceafărul Dragomireşti – Avicola Tărtăşeşti
I.Iugulescu – A. Pitiş, A. Simion. Obs: Constantin Marinescu
Avântul Produleşti – FC Aninoasa
M. Ciocmată – A. Ionescu, G. Mihai. Obs: Emil Tudor

Onoare Nord

Adânca – Dărmăneşti
I.Preda – B. Duţu, A. Andreescu. Obs: Gheorghe Stoica
Şuţa Seacă – Tătărani
B. Bădescu – C. Iancu, N. Zidaru
Răzvad – Lucieni
L. Nicolae – B. Cârstea, A. Pătru
U. Ungureni – Văcăreşti
M. Păun – A. Pitiş, R. Movileanu. Obs: Adrian Coman
Caragiale – Comişani
I.Ifrim – C. Neagu, I. Ana
Ulmi – Ocniţa
C. Părăluţă – R. Radu, R. Voicu
Runcu – Buciumeni
I.Onicescu – A. Constantinescu, A. Tiţa
Raciu – Viişoara
M. Mălău – M. Dobre, I. Oprea. Obs: Dorin Nistor

                                               Onoare Sud
Bilciureşti – Gheboaia
I.Cioabă – A. Păunescu, M. Oprescu
Româneşti – Sălcioara
G. Guzu – A. Gheorghiţă, V. Savu. Obs: Ionel Pitaru
Braniştea – Ciocăneşti
D. Savu – A. Stănescu, L. Sorica
Răcari – Ghimpaţi
C. Poşchină – S. Ilie, L. Ciocan. Obs: Severin Anghelinu
Urziceanca – Titu 2
I.Şerbănoiu – C. Tudor, A. Brebenel. Obs: Vasile Stroe

Mărceşti – Bucşani
M. Ciocmată – M. Răducu, E. Nedelcu
T. Cătunu – Ghineşti
M. Buzescu – A. Dumitru, N. Stanciu
Ibrianu – S. Cătunu
I.Oprescu – B. Olteanu, G. Gâscă

                                               Onoare Vest
Ioneşti – Jugureni
G. Lela – F. Dobre
Corbii Mari – Zăvoiu
B. Matei – I. Stoica, F. Ene
Şelaru – Burduca
D. Comănoiu – D. Păun. A. Ghiţă
Picior de Munte – Mătăsaru
B. Ivaşcu – A. Ionescu, T. Dedu. Obs: Ciprian Iugulescu
Odobeşti – Vişina
A.Simion – A. Delureanu, A Crăcănel
Mogoşani – Răscăieţi
I.Dobre – V. Banu, G. Mărăşescu
Crovu – Petreşti
C. Grigoraşcu – I. Duţu, C. Doroftei. Obs: Tinel Aldea
PCM Ungureni – Morteni
D. Petre – F. Mocanu, D. Mihalache. Obs: Liviu Gligoraş

                                           Promoţie Nord
Valea Voievozilor – Voineşti
N. Ghergu – V. Andrei, A. Lucaveschi
FCM 2 Târgovişte – Voinţa 2 Pietroşiţa
G. Ciobanu – I. Oncescu, A. Ioniţă. Obs: Nelu Năsăudeanu
Măneşti – Bezdead
I.Ciulu – A. Dumitra, R. Busuioc
Iedera – Gura Ocniţei
Şt. Săndulescu – K. Kandil, A. Grigore. Obs: Vremăroiu
Săcuieni – Mija
R. Ştefan – C. Postolache, I. Constantin
GM Vlădeni – Colibaşi
A.Ologeanu – B. Vlăducă, R. Andronache

                                           Promoţie Sud
GM 2 Finta – O. Urziceanca
C. Tudose – S. Diaconu, G. Cebotari. Obs: Mihai Bunea
Săg. 2 Cătunu – Colacu
G. Stancu – C. Ciorobea, A. Ana
Bolovani – Avicola 2 Tărtăşeşti
F. Năstase – A. Năsăudeanu, B. Togan. Obs: Marius Buciumeanu
Băleni – Dobra
R. Bârdeş – R. Nedelcu, D. Dulea

                                        Promoţie Vest
Puntea de Greci – Găeşti
V. Grigoraşcu – F. Costache, C. Mihăilă
Slobozia Moară – Lunguleţu
I. Nicoloiu – I. Mazilu, M. Zaharia

CUPA ROMANIEI

FCM Târgovişte 2 – AS Doiceşti
M.Ciocmată – D.Mihalache, T.dedu
Voinţa Pietroşiţa 2 – Voinţa Pietroşiţa
Cr.Părăluţă – D.Comănoiu, M.Radu
Gaz Metan Finta 2 – Avântul Produleşti
Căt.Poşchină – M.Răducu, B.Tutunea
Avicola Tărtăşeşti 2 – Avicola Tărtăşeşti
Iul.Şerbănoiu – R.Bucuroiu, G.Guzu
Săgeata Gura Ocniţei – Flacăra Moreni
L.Nicolae – I.Stoica, V.Savu
Viitorul IL Cargaiale – PAS Pucioasa
D.Petre – A.Tiţa, El.Nedelcu
Conpet Cătunu – Voinţa Crevedia
Iul.Preda – Gb.Catană, A.Stănescu
Ştiinţa Odobeşti – Comerţul Brezoaele
M.Buzescu – Adr.Ghiţă, B.Duţu
Petrolul Răscăieţi – Unirea Cobia
B.Ivaşcu – M.Păun, D.Păun
Sportul Mogoşani – Recolta Gura Şuţii
I.Iugulescu – Adr.Păunescu, A.Pitiş
Progresul Mătăsaru – Luceafărul Dragomireşti
M.Mălău – Adr.Ionescu, A.Delureanu
Voinţa Tătărani – Atletic Fieni
I.Oprescu – I.Onicescu, M.Oprescu
PCM Ungureni – Voinţa Pierşinari
Cr.Grigoraşcu – A.Dumitru, A.Brebenel
Flacăra Zăvoiu – FC Aninoasa
M.Chiţu – Fl.Mocanu, B.Bădescu
Voinţa Sălcioara – Petrolul Târgovişte
Cr.Catană – A.Nisipeanu, R.Radu
Bradul Moroieni – calificată direct în optimile de finală

JUNIORI C şi D – etapa a 19-a, 5 aprilie 
Urban Titu – GSA Nucet
B.Vlăducă – G.Soare, A.Safta
AS Băleni – FCM Târgovişte 
R.Bîrdeş – R.Nedelcu, D.Dulea
CSŞ Târgovişte – Chindia Târgovişte
B.Ivaşcu – M.Păun, Fl.Dobre
CSM Moreni – Viitorul Crevedia (C)
A.Nisipeanu – V.Savu, B.Tutunea
CSM Moreni – Sportul Gemenea (D)
V.Savu – A.Nisipeanu, B.Tutunea
                                          JUNIORI E 
FCM Târgovişte – Chindia Târgovişte
Ghe.Ciobanu – I.Oncescu
CSM Moreni – Kinder Târgovişte
N.Ghergu – V.Andrei
Urban Titu – CSŞ Târgovişte
M.Buzescu – A.Dumitru
Sportul Gemenea – GSA Nucet
A.Dumitra – I.Ciulu