Delegarile arbitrilor din wekeend

0
609

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 5 – 07.09.2019

Sportul Voinesti

Urban Titu

9;11

Voinesti

Dumitru Adrian

Pitis Aron

Mocanu Florin

Nistor D-tru

Recolta Gura Sutii

Gaz Metan Finta

9;11

Gura Sutii

Savu Vladut

Constantinescu A

Stoica Ionel

Negoescu I

Roberto Ziduri

St Rosu Colacu

9;11

Odobesti

Guzu Georgian

Dumitru Teodor

Badoiu Andreea

Bedeanu C

Viitorul Razvad

Unirea Ungureni

9;11

Razvad

Serbanoiu Iulian

Mihalache Dan

Catana Gabriel

Vremaroiu C

Vointa Visina

CSM Fieni

9;11

Visina

Malau Marian

Ciocmata Mug

Andrei Evelyn

Istrate Alex

Luc Dragomiresti

Unirea Colibasi

9;11

Dragomiresti

Tudor Codrut

Dita Bogdan

Gugiu Denis

Iordache Gh

Cetatea Targoviste

Olimpicii Ulmi

9;11

Sotanga

Mihalachioiu Ioana

Poschina Catalin

Dumitru George

Stoica Gh

Unirea Bucsani

Progresul Matasaru

9;11

Bucsani

Andronache Rich

Dutu Bogdan

Nichita Emanuel

Bratu Gh

Gloria Cornesti

FC Brezoaele

9;11

Cornesti

Vremaroiu Andrei

Ghiures Andrei

Oprescu Maria

Ionescu Gh

LIGA V NORD – ETAPA 5 – 08.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

ASG Doicesti

Viitorul Ocnita

Doicesti

11

Guzu Georgian

Chivu Catalin

Lungu Alexandru

Vointa Tatarani

ACS Gura Ocnitei

Tatarani

11

Serbanoiu Iulian

Floricel Valentin

Sillo Tudor

Vointa Sacuieni

Sportul Runcu

Adanca

11

Dunitru Adrian

Denes Florin

Gugiu Denis

Vointa Buciumeni

Unirea Lucieni

Buciumeni

11

Dutu Bugdan

Oprescu Mariana

Dumitrache Adrian

Olimpicii 2 Ulmi

Vointa Pietrosita

Matraca

11

Ghiures Andrei

Negulescu Cosmin

Matei Teodor

Victoria Comisani

Flacara Suta Seaca

Comisani

11

Andronache Richard

Gheboianu Eduard

Iosif Mihai

Pomicola Raciu

Vointa Adanca

Raciu

11

Mihalachioiu Ioana

Tomescu Eduard

Mihail Alexandru

Luceafarul Darmanesti

Viitorul Caragiale

Darmanesti

11

Oncescu Ion

Oncescu Lavinia

Ivanciu Larisa

Fortis V. Lunga

Bradul Moroieni

V. Lunga

11

Malau Alexandru

Filip Florin

Andrei Marian

LIGA V SUD – ETAPA 5 – 08.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Dentas Tartasesti

Vointa Podu Rizii

Tartasesti

11

Tudor Codrut

Nichita Emanuel

Stroe Sebastian

Fulgerul Lunguletu

Victoria Vacaresti

Lunguletu

11

Catana Gabriel

Marin Varile

Visan Mihaela

Publirex Ciocanesti

Vointa Cretu

Ciocanesti

11

Stoica Ionel

Iugulescu Petruta

Chirescu Iulia

Olimpia Marcesti

Luceafarul Bolovani

Marcesti

11

Zanfir Vlad

Simion Vlad

Homeghi Daniel

Gloria Bucsani

Vanatorul Ratoaia

Bucsani

11

Popa Ionut

Tutuianu Catalin

Dobre Stefan

Unirea Nucet

Viitorul Gheboaia

Nucet

11

Ilie Nicolae

Mihaiescu Sebastian

Georgescu Vlad

Unirea Sl. Moara

Libertatea Urziceanca

Sl. Moara

11

Rotaru Catalin

Dumitrescu Teodor

Joita Filip

Flacara Ghinesti

Viitorul Dobra

Ghinesti

11

Stan Alexandru

Constantinescu And

Mateiu Florin

Sageata Braniste

Spic de Grau Ghimpati

Branistea

11

Ciocmata Mugurel

Mihalache Dan

Ungureanu Maria

LIGA V VEST – ETAPA 5 – 08.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

FC Potlogi

Petrolul Rascaieti

Potlogi

11

Savu Vladut

Badoiu Andreea

Dinu Ioan

Unirea Cobia

Viitorul Tomsani

Cobia

11

Poschina Catalin

Paunescu Adrian

Visan Ioana

Viitorul Gaesti

Vointa Ionesti

Gaesti

11

Malau Marian

Baciu George

Chiornita Georgian

Flacara Zavoiu

Dinamo Od. Turcului

Zavoiu

11

Dita Bogdan

Malasincu Andrei

Chirita Daniel

Spicul Jugureni

Viitorul Burduca

Jugureni

11

Mocanu Florin

Cimpoca Daniel

Dumitru Teodor

Viitorul Straosti

Olimpia Morteni

Straosti

11

Pitis Aron

Mincu Stefan

Dumitru George

Viitorul Gura Foii

AS Corbii Mari

Gura Foii

11

Dobre Razvan

Cimpoca Alexandru

Radu Andrei

Olimpia P. de Munte

Flacara V. Mare

Straosti

13

Pitis Aron

Mincu Stefan

Dumitru George

LIGA V NORD – ETAPA 6 – 11.09.2019 INTERMEDIARA

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vointa Pietrosita

Victoria Comisani

Pietrosita

17

Savu Vladut

Homeghi Daniel

Dumitru George

Unirea Lucieni

Olimpicii 2 Ulmi

Lucieni

17

Andrei Evelyn

Malasincu Andrei

Stroe Sebastian

Viitorul Caragiale

Vointa Buciumeni

Caragiale

17

Malau Marian

Mincu Stefan

Visan Mihaela

Flacara Suta Seaca

Pomicola Raciu

Suta Seaca

17

Stoica Ionel

Negulescu Cosmin

Ivanciu Larisa

Viitorul Ocnita

Vointa Tatarani

Ocnita

17

Malau Alexandru

Chiornita Georgian

Joita Filip

Vointa Adanca

ASG Doicesti

Adanca

17

Ilie Nicolae

Iosif Mihai

Podgoreanu Vladut

ACS Gura Ocnitei

Vointa Sacuieni

Gura Ocnitei

17

Dutu Bogdan

Matei Teodor

Mihail Alexandru

Sportul Runcu

Fortis Valea Lunga

Runcu

17

Poschina Catalin

Iugulescu Petruta

Zanfir Vlad

Bradul Moroeni

Luceafarul Darmanesti

Moroeni

17

Matei Bogdan

Tomescu Eduard

Ungureanu Maria

LIGA V SUD – ETAPA 6 – 11.09.2019 INTERMEDIARA

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vanatorul Ratoaia

Unirea Nucet

Ratoaia

17

Guzu Georgian

Sillo Tudor

Chirita Daniel

Luceafarul Bolovani

Gloria Bucsani

Bolovani

17

Onicescu Ionut

Baciu George

Chirescu Iulia

Viitorul Dobra

Olimpia Marcesti

Dobra

17

Ghiures Andrei

Chivu Catalin

Mihaescu Sebastian

Viitorul Gheboaia

Unirea Sl. Moara

Gheboaia

17

Nichita Emanuel

Paunescu Adrian

Visan Ioana

Vointa Podu Rizii

Fulgerul Lunguletu

Podu Rizii

17

Stanciu Mihai

Gugiu Denis

Dumitru Teodor

Libertatea Urziceanca

Dentas Tartasesti

Urziceanca

17

Oncescu Ion

Oncescu Lavinia

Badoiu Andreea

Victoria Vacaresti

Publirex Ciocanesti

Vacaresti

17

Dobre Razvan

Costache Ionut

Lungu Mihai

Vointa Cretu

Sageata Branistea

Urziceanca

15

Oncescu Ion

Badoiu Andreea

Oncescu Lavinia

Spic de Grau Ghimpati

Flacara Ghinesti

Ghimpati

17

Mihalachioiu Ioana

Dobre Stefan

Gheboianu Eduard

LIGA V VEST – ETAPA 6 – 11.09.2019 INTERMEDIARA

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Dinamo Od. Turcului

Spicul Jugureni

Od. Turcului

17

Catana Gabriel

Floricel Valentin

Radu Andrei

Vointa Ionesti

Flacara Zavoiu

Ionesti

17

Preda Iulian

Ivascu Bogdan

Radulescu Rares

AS Corbii Mari

Viitorul Gaesti

Ungureni

17

Ciocmata Mugurel

Marin Vasile

Rotaru Catalin

Viitorul Burduca

Viitorul Straosti

Burduca

17

Popa Ionut

Filip Florin

Preda Nicolae

Sportul Mogosani

FC Potlogi

Mogosani

17

Mocanu Florin

Andrei Marian

Militaru Stefan

Petrolul Rascaieti

Unirea Cobia

Rascaieti

17

Pitis Aron

Denes Florin

Diculescu Stefan

Viitorul Tomsani

Ol. Picior de Munte

Poroinica

17

Tudor Codrut

Mihalache Dan

Dinu Ioan

Flacara Valea Mare

Viitorul Gura Foii

Valea Mare

17

Stan Alexandru

Simion Vlad

Georgescu Eduard

LIGA VI NORD – ETAPA 3  – 08.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

ACS Vulcana Bai

AS Malu cu Flori

Petrolul Tgv.

14.30

Ghures Andrei

Negulescu Cosmin

Matei Teodor

Cetatea 2 Targoviste

Muscelul Valeni

Sotanga

14.30

Dumitru Adrian

Denes Florin

Gugiu Denis

Blue Boys Targoviste

Rapid Gemenea

Sacuieni

14.30

Oncescu Ion

Oncescu Lavinia

Ivanciu Larisa

Petrolul Iedera

Comertul Viisoara

Iedera

14.30

Malau Alexandru

Filip Florin

Andrei Marian

Vointa V Voievozilor

Viitorul Gorgota

V Voievozilor

14.30

Guzu Georgian

Chivu Catalin

Olimpicii 3 Ulmi

Unirea Ogrea

Udresti

14.30

Andronache Richard

Gheboianu Eduard

Iosif Mihai

 

LIGA VI SUD – ETAPA 3  – 08.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vult Sperantei Petresti

Recolta 2 Gura Sutii

Petresti

14.30

Malau Marian

Baciu George

Chiornita Georgian

Avantul Produlesti

Unirea 2 Bucsani

Produlesti

14.30

Andrei Evelyn

Preda Nicolae

Militaru Stefan

Gloria Pastarnacu

Gaz Metan Vladeni

Cornesti

14.30

Stanciu Mihai

Podgoreanu Vladut

Diculescu Stefan

Neajlovul P. de Greci

Rapid Hagioaica

P. de Greci

14.30

Dita Bogdan

Malasincu Andrei

Chirita Daniel

Universitatea Baleni

Gaita Bilciuresti

Baleni

14.30

Ciocmata Mugurel

Mihalache Dan

Ungureanu Maria

Dacia Hulubesti

Juniorul Ciocanesti

Hulubesti

14.30

Mocanu Florin

Cimpoca Daniel

Dumitru Teodor