Delegarile arbitrilor din wekeend

0
445

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri.

LIGA A IV-A-ET. 34 – 08.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Gloria Cornesti

CSM Fieni

9;11

Cornesti

Ivascu Bogdan

Nichita Emanuel

Badoiu Andreea

Tuiu Florin

Unirea Ungureni

Vointa Piersinari

13;15

Ungureni

Preda Iulian

Stefan Richard

Mincu Stefan

Vremaroiu

Unirea Colibasi

Roberto Ziduri

9;11

Colibasi

Oncescu Ion

Vremaroiu Andr

Tudor Codrut

Negoescu I

Vointa Visina

Unirea Bucsani

9;11

Visina

Malau Marian

Stoica Ionel

Savu Vladut

Iordache G

Unirea Racari

Petrolul Targoviste

ANULAT

Luc Dragomiresti

Progresul Matasaru

9;11

Dragomiresti

Dumitru Adrian

Tutuianu Catalin

Oprescu Mariana

Ionescu Gh

Olimpicii Ulmi

FC Brezoaele

9;11

Viisoara

Guzu Georgian

Mihalache Dan

Mocanu Florin

Nistor D

CS C Izvorului

Recolta Gura Sutii

ANULAT

Viitorul Caragiale

Sportul Voinesti

9;11

Caragiale

Matei Bogdan

Popa Ionut

Constantinescu A

Stoica Gh

   LIGA V  NORD  –ETAPA -33     09.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Pomicola Raciu

Luc. Darmanesti

11

Raciu

Matei Bogdan

Oncescu Lavinia

Visan Mihaela

Istrate Alex

Sageata Gura Ocnitei

Sportul Runcu

11

G. Ocnitei

Chitu Marius

Mocanu Florin

Dobre Stefan

Vointa Tatarani

Unirea Lucieni

11

Tatarani

Stefan Richard

Constantinescu And

Iosif Mihai

Viitorul Razvad

Vointa Adanca

11

Razvad

Vremaroiu Andrei

Denes Florin

Malasincu Andrei

ASG Doicesti

Vointa Buciumeni

11

Doicesti

Dumitru Adrian

Andrei Marian

Floricel Valentin

Vointa Pietrosita

Viitorul Ocnita

11

Pietrosita

Poschina Catalin

Ilie Nicolae

Dinu Ioan

Victoria Comisani

Vointa Sacuieni

11

Comisani

Ivascu Bogdan

Filip Florin

Dumitrache Adrian

Flacara Suta Seaca

Cetatea Targoviste

11

Suta Seaca

Tudor Codrut

Cimpoca Daniel

Stan Robert

Ducu Ioan

 

 

 

 

LIGA V  SUD ETAPA -33     09.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Luceafarul Bolovani

Viitorul Gheboaia

11

Bolovani

Savu Vladut

Catana Gabriel

Negulescu Cosmin

FC Potlogi

Spic  Grau Ghimpati

11

Potlogi

Dutu Bogdan

Costache Ionut

Stroe Sebastian

Flacara Ghinesti

Unirea Sl. Moara

11

Ghinesti

Dita Bogdan

Matei Teodor

Dima Adrian

Olimpia Marcesti

Unirea Nucet

11

Marcesti

Ionita Adrian

Badoiu Andreea

Chiornita Georgian

Publirex Ciocanesti

Sageata Branistea

11

Ciocanesti

Stoica Ionel

Mincu Stefan

Cimpoca Alex

Gaz Metan Finta

Lib. Urziceanca

11

Finta

Malau Marian

Stanciu Mihai

Chirita Daniel

Badeanu C

Vointa Podu Rizii

Vanatorul Ratoaia

11

Podu Rizii

Stan Alexandru

Dumitru George

Chirescu Iulia

Viitorul Dobra

Fulgerul Lunguletu

11

Dobra

Malau Alexandru

Nichita Emanuel

Ungureanu Maria

LIGA V  VEST ETAPA -33     09.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Dinamo Od. Turcului

Olimpia Morteni

11

Od. Turcului

Delureanu Andrei

Andrei Evelyn

Rotaru Ion

Viitorul Straosti

Petrolul Rascaieti

11

Straosti

Ghiures Andrei

Homeghi Daniel

Chivu Catalin

Unirea Cobia

Spicul Jugureni

11

Cobia

Guzu Georgian

Baciu George

Dumitrescu Teodor

AS Corbii Mari

Flacara Zavoiu

11

Ungureni

Popa Ionut

Sillo Tudor

Ene Catalin

Sportul Mogosani

PCM Ungureni

11

Mogosani

Preda Iulian

Dumitru Teodor

Dumitrescu Daniel

Vointa Ionesti

Viitorul Tomsani

11

Ionesti

Pitis Aron

Stoicescu Alex

Tomescu Eduard

Urban Titu

Flacara Valea Mare

08.06.2019

Ora 20

Titu

Chitu Marius

Catana Gabriel

Dutu Bogdan

Irimescu G

Viitorul Burduca

Olimpia P. de Munte

11

Burduca

Zanfir Vlad

Radu Andrei

Visan Ioana

   LIGA VI NORD  –ET. 25   9.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Vointa V. Voievozilor

Viitorul Pietrari

14:30

V. Voievozilor

Ghiures Andrei

Homeghi Daniel

Olimpicii 3 Ulmi

Comertul Viisoara

14:30

Udresti

Dumitru Adrian

Andrei Marian

Floricel Valentin

Unirea Ogrea

Gaz Metan Vladeni

14.30

V. Lunga

Badescu Bogdan

Simion Vlad

Marin Vasile

Fortis Valea Lunga

Varcolacii Comisani

12.30

V. Lunga

Badescu Bogdan

Simion Vlad

Marin Vasile

Muscelul Valeni

Gloria Bucsani

14:30

Cetateni

Stefan Richard

Constantinescu A

Iosif Mihai

Bratu G

Rapid Gemenea

Victoria 2017 Vacaresti

14:30

Gemenea

Tudor Codrut

Cimpoca Daniel

Stan Robert

 

 

 

 

LIGA VI SUDET. 25   9.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Vointa Crevedia

Steagul Rosu Colacu

14:30

Crevedia

Malau Alexandru

Nichita Emanuel

Ungureanu Maria

Viitorul Gura Foii

Neajlovul P. de Greci

14:30

Gura Foii

Guzu Georgian

Baciu George

Dumitrescu Teodor

Ifrim N

Universitatea Baleni

Gaita Bilciuresti

14:30

Baleni

Ionita Adrian

Badoiu Andreea

Chiornita Georgian

Juniorul Ciocanesti

Viitorul Cuza Voda

14:30

Ciocanesti

Stoica Ionel

Mincu Stefan

Cimpoca Alex

Vointa Cretu

Sageata Catunu

14:30

Urziceanca

Dutu Bogdan

Costache Ionut

Stroe Sebastian

Balasoiu