Delegarile arbitrilor din wekeend

0
473

LIGA A IV-A-ET. 31 – 25.05.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

CSM Fieni

CS C Izvorului

ANULAT

Viitorul Caragiale

Olimpicii Ulmi

9;11

Caragiale

Ghiures Andrei

Savu Vladut

Dutu  Bogdan

Iordache Gh

Sportul Voinesti

Luc Dragomiresti

9;11

Voinesti

Matei Bogdan

Stoica Ionel

Mihalache Dan

Vremaroiu C

Recolta Gura Sutii

Unirea Racari

9;11

Gura Sutii

Malau Marian

Tudor Codrut

Catana Gabriel

Nistor D-tru

FC Brezoaele

Vointa Visina

9;11

Brezoaele

Preda Iulian

Guzu Georgian

Oncescu Lav

Stoica Gh

Progresul Matasaru

Unirea Colibasi

9;11

Poroinica

Pitis Aron

Badescu Bogdan

Onicescu Ionut

Petrolul Targoviste

Unirea Ungureni

ANULAT

Unirea Bucsani

Gloria Cornesti

9;11

Bucsani

Ciocmata Mugurel

Constantinescu A

Mocanu Florin

Ducu Ioan

Roberto Ziduri

Vointa Piersinari

9;11

Odobesti

Andronache Richard

Nichita Emanuel

Oprescu Maria

Istrate Alex

   LIGA V  NORD  –ETAPA -29     26.05.2019  

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Vointa Tatarani

Luceafarul Darmanesti

11

Tatarani

Oncescu Ion

Onicescu Ionut

Andrei Marian

Ionescu Gh

Viitorul Razvad

Sageata Gura Ocnitei

11

Razvad

Dita Bogdan

Stefan Richard

Dumitru  Teo

ASG Doicesti

Pomicola Raciu

11

Doicesti

Zanfir Vlad

Matei Teodor

Vointa Pietrosita

Sportul Runcu

11

Pietrosita

Dobre Razvan

Cimpoca Daniel

Radu Andrei

Victoria Comisani

Vointa Adanca

11

Comisani

Andronache Richard

Oncescu Lavinia

Iosif Mihai

Flacara Suta Seaca

Vointa Buciumeni

11

Suta Seaca

Malau Marian

Homeghi Daniel

Cimpoca Alex

Cetatea Targoviste

Viitorul Ocnita

12

Sotanga

Nichita Emanuel

Mincu Stefan

Floricel Val

Irimescu G

Vointa Sacuieni

Olimpicii 2 Ulmi

11

Sacuieni

Malau Alexandru

Chirita Daniel

Visan Mihaela

 

 

 

 

LIGA V  SUD ETAPA -29     26.05.2019  

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Flacara Ghinesti

Viitorul Gheboaia

11

Ghinesti

Ciocmata Mugurel

Dumitru George

Olimpia Marcesti

FC Potlogi

11

Marcesti

Guzu Georgian

Dumitrescu Teodor

Stan Robert

Publirex Ciocanesti

Luceafarul Bolovani

11

Ciocanesti

Badescu Bogdan

Malasincu Andrei

Gheboianu Ed

Dentas Tartasesti

Spic de Grau Ghimpati

11

Tartasesti

Ilie Nicolae

Dobre Stefan

Tuiu Fl

Gaz Metan Finta

Unirea Slobozia Moara

 11

Finta

Ghiures Andrei

Stroe Sebastian

Vointa Podu Rizii

Unirea Nucet

11

Podu Rizii

Ivascu Bogdan

Oprescu Mariana

Dinu Ioan

Viitorul Dobra

Sageata Branistea

11

Dobra

Tudor Codrut

Dima Adrian

Vanatorul Ratoaia

Libertatea Urziceanca

11

Ratoaia

Ionita Adrian

Constantinescu Andr

Costache I

LIGA V  VEST ETAPA -29     26.05.2019  

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Unirea Cobia

Olimpia Morteni

11

Cobia

Poschina Catalin

Chirescu Iulia

Visan Ioana

AS Corbii Mari

Viitorul Straosti

11

Ungureni

Stanciu Mihai

Marin Vasile

Sportul Mogosani

Dinamo Od. Turcului

11

Mogosani

Dutu Bogdan

Herastrau Adrian

Dumitrache Ad

Vointa Ionesti

Petrolul Rascaieti

11

Ionesti

Delureanu Andrei

Ene Catalin

Chivu Catalin

Urban Titu

Flacara Zavoiu

11

Titu

Vremaroiu Andrei

Catana Gabriel

Paunescu Adr

Nasaudeanu

Viitorul Burduca

PCM Ungureni

11

Burduca

Savu Vladut

Denes Florin

Georgescu V

Olimpia Picior de Munte

Viitorul Tomsani

11

P. de Munte

Serbanoiu Iulian

Tomescu Eduard

Stan Alexandru

Flacara Valea Mare

Viitorul Gaesti

11

Valea Mare

Pitis Aron

Simion Vlad

Baciu George

   LIGA VI NORD  –ET. 23   26.05.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Olimpicii 3 Ulmi

Victoria 2018 Vacaresti

11

Udresti

Andronache Richard

Oncescu Lavinia

Iosif Mihai

Unirea Ogrea

Viitorul Pietrari

14.30

V. Lunga

Popa Ionut

Stoicescu Alex

Ungureanu M

Fortis Valea Lunga

Comertul Viisoara

12.30

V. Lunga

Popa Ionut

Ungureanu Maria

Stoicescu Alex

Bratu Gh

Muscelul Valeni

Gaz Metan Vladeni

11

Cetateni

Oncescu Ion

Onicescu Ionut

Andrei Marian

Rapid Gemenea

Varcolacii Comisani

11

Gemenea

Pitis Aron

Simion Vlad

Baciu George

Vict. 2017 Vacaresti

Gloria Bucsani

25.05.2019

Ora 11

Sacuieni

Zanfir Vlad

Negulescu Cosmin

Stan Alex

Ifrim N

 

 

 

 

LIGA VI SUDET. 23   26.05.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Viitorul Gura Foii

Dacia Hulubesti

11

Gura Foii

Malau Marian

Homeghi Daniel

Cimpoca Alex

Balasoiu

Universitatea Baleni

Steagul Rosu Colacu

11

Baleni

Guzu Georgian

Dumitrescu Teodor

Stan Robert

Avantul Produlesti

Neajlovul Puntea Greci

11

Produlesti

Dutu Bogdan

Dumitrache Adrian

Herastrau Adr

Juniorul Ciocanesti

Gaita Bilciuresti

11

Ciocanesti

Badescu Bogdan

Malasincu Andrei

Gheboianu Ed

Sageata Catunu

Viitorul Cuza Voda

11

Catunu

Ghiures Andrei

Stroe Sebastian