Delegarile arbitrilor din wekeend

0
545

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A-ET. 22 – 06.04.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

FC Brezoaele

CSM Fieni

9;11

Brezoaele

Tudor Codrut

Constantinescu A

Iugulescu Petruta

Negoescu Ioan

Progresul Matasaru

Recolta Gura Sutii

9;11

Poroinica

Chitu Marius

Savu Vladut

Paunescu Adrian

Stoica Ghe

Petrolul Targoviste

Sportul Voinesti

ANULAT

Unirea Bucsani

Viitorul Caragiale

9;11

Bucsani

Ciocmata Mug

Pitis Aron

Mincu Stefan

Vremaroiu C

Roberto Ziduri

CS Coada Izvorului

9;11

Odobesti

Matei Bogdan

Popa Ionut

Nichita Emanuel

Nasaudeanu N

Vointa Piersinari

Olimpicii Ulmi

9;11

Piersinari

Oncescu Ion

Vremaroiu Andr

Mihalache Dan

Bratu Gh

Gloria Cornesti

Luc Dragomiresti

9;11

Cornesti

Preda Iulian

Badescu Bogdan

Dutu Bogdan

Ionescu Ghe

Unirea Ungureni

Unirea Racari

9;11

Ungureni

Malau Marian

Ivascu Bogdan

Onicescu Ionut

Ducu Ioan

Unirea Colibasi

Vointa Visina

9;11

Colibasi

Guzu Georgian

Stoica Ionel

Dita Bogdan

Iordache Gh

   LIGA V  NORD  –ETAPA – 21   07.04.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Victoria Comisani

Vointa Pietrosita

11

Comisani

Matei Bogdan

Stan Alexandru

Marin Vasile

Flacara Suta Seaca

ASG Doicesti

11

Suta Seaca

Zanfir Vlad

Dumitru Teodor

Iosif Mihai

Cetatea Targoviste

Viitorul Razvad

11

Sotanga

Preda Iulian

Dumitru George

Georgescu Ioan

Tuiu Fl

Vointa Sacuieni

Vointa Tatarani

11

Sacuieni

Chitu Marius

Rotaru Ion

Dima Adrian

Olimpicii 2 Ulmi

Sageata G. Ocnitei

11

Matraca

Pitis Aron

Dobre Stefan

Cimpoca Alex

Viitorul Ocnita

Pomicola Raciu

11

Razvad

Tudor Codrut

Nichita Emanuel

Chivu Catalin

Vointa Buciumeni

Sportul Runcu

11

Buciumeni

Dumitru Adrian

Tutuianu Catalin

Malasincu Andrei

Vointa Adanca

Unirea Lucieni

11

Adanca

Dita Bogdan

Filip Florin

Chirescu Iulia

                                                                                 LIGA V  SUDETAPA-21        07.04.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Gaz Metan Finta

Viitorul Gheboaia

11

Finta

Ivascu Bogdan

Catana Gabriel

Chiornita Georgian

Badeanu

Vointa Podu Rizii

Dentas Tartasesti

11

Podu Rizii

Stefan Richard

Paunescu Adrian

Tomescu Eduard

Irimescu

Viitorul Dobra

Publirex Ciocanesti

11

Dobra

Poschina Catalin

Oprescu Mariana

Badoiu Andreea

Fulgerul Lunguletu

Olimpia Marcesti

11

Lunguletu

Dutu Bogdan

Mincu Stefan

Stroe Sebastian

Vanatorul Ratoaia

Flacara Ghinesti

11

Ratoaia

Andronache Richard

Homeghi Daniel

Dumitrescu Teodor

Libertatea Urziceanca

FC Potlogi

11

Urziceanca

Guzu Georgian

Ilie Nicolae

Gugiu Denis

Sageata Branistea

Spic de Grau Ghimpati

11

Branistea

Stoica Ionel

Cimpoca Daniel

Dumitrache Adrian

Unirea Nucet

Unirea Slobozia Moara

11

Nucet

Vremaroiu Andrei

Mihalache Dan

Malau Alexandru

LIGA V  VESTETAPA -21     07. 04.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Urban Titu

Vointa Ionesti

11

Titu

Andrei Evelyn

Dumitrescu Daniel

Visan Mihaela

Nistor D

Viitorul Burduca

Sportul Mogosani

11

Burduca

Motan Mihai

Ungureanu Maria

Gheboianu Eduard

Olimpia Picior de Munte

AS Corbii Mari

11

Picior Munte

Ghiures Andrei

Constsntinescu A

Simion Vlad

Flacara Valea Mare

Unirea Cobia

11

Valea Mare

Ciocmata Mugurel

Denes Florin

Visan Ioana

Viitorul Gaesti

Viitorul Straosti

11

Gaesti

Ionita Adrian

Herastrau Adrian

Ene Catalin

PCM Ungureni

Petrolul Rascaieti

11

Ungureni

Dobre Razvan

Delureanu Andrei

Chirita Daniel

Istrate A

Viitorul Tomsani

Dinamo Odaia Turcului

11

Tomsani

Badescu Bogdan

Bardes Marius

Matei Teodor

Flacara Zavoiu

Spicul Jugureni

11

Zavoiu

Malau Marian

Onicescu Ionut

Stan Robert

   LIGA VI NORD  –ET. 16   07-04-2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Viitorul Pietrari

Gaz Metan Vladeni

14:30

Pietrari

Dumitru Adrian

Tutuianu Catalin

Malasincu And

Victoria 2018 Vacaresti

Varcolacii Comisani

14:30

Vacaresti

Motan Mihai

Ungureanu M

Gheboianu Ed

Vointa V.Voievozilor

Gloria Bucsani

14:30

V.Voievozilor

Savu Vladut

Nichita Em

Olimpicii 3 Ulmi

Victoria 2017 Vacaresti

14:30

Udresti

Malau Alexandru

Mihalache Dan

Vremaroiu And

Fortis Valea Lunga

Muscelul Valeni

14.30

V. Lunga

Serbanoiu Iulian

Floricel Valentin

Baciu George

Vremaroiu

Unirea Ogrea

Rapid Gemenea

12.30

V. Lunga

Serbanoiu Iulian

Radu Andrei

Dinu Ioan

 

 

 

 

LIGA VI SUDET. 16   07-04-2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

St. Rosu Colacu

Gaita Bilciuresti

14:30

Colacu

Dutu Bogdan

Mincu Stefan

Stroe Seb

Vointa Crevedia

Viitorul Cuza Voda

14:30

Crevedia

Guzu Georgian

Ilie Nicolae

Gugiu Denis

Viitorul G. Foii

Sageata Catunu

14:30

Gura Foii

Malau Marian

Onicescu Ionut

Stan Robert

Ifrim Nic

Univ. Baleni

Vointa Cretu

14:30

Baleni

Andronache Richard

Homeghi Daniel

Dumitrescu T

Balasoiu G

Avantul Produlesti

Juniorul Ciocanesti

14:30

Produlesti

Stoica Ionel

Cimpoca Daniel

Dumitrache A

JUNIORI “C”- 06.04.2019

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Chidia Targoviste

Flacara Moreni

17

E Popescu II

Ciocmata Mugurel

Pitis Aron

Mincu Stefan

GSA Nucet

Urban Titu

17

Liceu

Andrei Evelyn

Chivu Catalin

Dumitru George

Petrolul Tgv

CSM Fieni

17

Petrolul

Dita Bogdan

Popa Ionut

Dumitrescu T

 

 

 

JUNIORI “D”  –  07.04.2019

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

CSS Targoviste

Kinder 1 Tgv

17

Petrolul

Zanfir Vlad

Dumitru Teodor

CSM Fieni

Kinder 2 Tgv

17

Fieni

Stan Alexandru

Marin Vasile

Flacara Moreni

Progr 2 Gaesti

17

Flacara II

Tudor Codrut

Chivu Catalin

GSA Nucet

Chindia 1 Tgv

17

Liceu

Pitis Aron

Cimpoca Alex

Olimpicii Ulmi

Chindia 2 Tgv

17

Viisoara

Stefan Richard

Paunescu Adrian