Delegarile arbitrilor din ultima etapa

0
235

12273692_1126663044029277_2829071531384980413_oDuminica va avea loc ultima etapa la Onoare. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Onoare Nord

A.S. Gloria Manesti – A.S. Vointa Buciumeni
Bădescu Bogdan (Târgovişte)
Nichita Emanuel (Teis)
Mincu Stefan (Baleni)

A.S. Viitorul Ocnita-Unirea Colibasi

Motan Mihai (Aninoasa)
Vedeanu Alexandru Dragoș (Târgovişte)
Movileanu Raluca Maria (Tatarani)

A.S. Ulmi-C.S. Sportul Gemenea

Mihalachioiu Ioana Mihaela (Targoviste)
Safta Alexandru (Gheboieni)
Heasca Andreea (Barbuletu)

A.S. Vointa Bezdead-A.S. Vointa Tatarani

Ivaşcu Marian Bogdan (Târgovişte)
Guzu Georgian (Moreni)
Butucea Silviu Nicolae (Târgovişte)

A.S. Viitorul I.L. Caragiale-Flacara Suta Seaca

Matei Bogdan (Aninoasa) Aldea Tinel (Targoviste)
Savu Vladut Florian (Voinesti)
Stanescu Andrei (Vacaresti)

A.S. Unirea Lucieni-A.S. Doicesti

Dumitru Adrian George (Gheboieni)
Zanfir Vlad (Teis)
Ioniţă Andreea (Viisoara)

Onoare Vest

A.S. Vointa Ionesti-A.S. Viitorul Selaru

Ciobanu Gheorghe (Runcu)
Ionescu Gabriel Alexandru (Valea Voievoziolor)
Plavie Constantin (Manesti)

A.S. Petrolul Rascaieti-A.S. Flacara Zavoiu

Ciocmată Mugurel (Târgovişte) Ionescu Gheorghe (Targoviste)
Păunescu Adrian Gheorghe (Târgovişte)
Săpunaru Maria Andreia (Târgovişte)

A.S. Vointa Visina-A.S. Dinamo Odaia Turcului

Radu Mihaela (Targoviste)
Duţu Bogdan Gabriel (Târgovişte)
Oncescu Elena (Gemenea)

A.S. Olimpia Morteni-A.S. Olimpia Picior de Munte

Niculae Laurenţiu Florin (Târgovişte)
Delureanu Andrei (Târgovişte)
Hogioiu Mihaela (Barbuletu)

A.S. Sportul Mogosani-A.S. Corbii Mari

Oncescu Ion (Gemenea)
Savu Dumitru Mugurel (Gheboieni)
Onicescu Ionut (Glodeni)

A.S. Pomicola Raciu-Viitorul Gaesti

Mălău Alexandru (Buciumeni)
Constantin Iulian (Târgovişte)
Andrei Florina Evewlin (Vacaresti)

Onoare Sud

A.S. Unirea Romanesti-C.S. Racari

Mălău Marian (Târgovişte)
Oprescu Mariana Anca (Târgovişte)
Duta Ioana Alexandra (Ocnita)

Unirea Slobozia Moara-A.S. Flacara Ghinesti

Nedelcu Razvan (Târgovişte)
Stefan Richard (Târgovişte)
Nedelcu Elena Geanina (Razvad)

A.S. PCM Ungureni-A.S. Spic de Grau Ghimpati
Petre Dan Ionuţ (Târgovişte) Grigorascu Cristian (Targoviste)
Ionita Adrian (Caragiale)
Bădoiu Andreea Cătălina (Târgovişte)

A.C.S. Urban Titu II-C.S. Contesti

Comanoiu Denisa (Targoviste)
Andronache Richard (Săcuieni)
Nedelcu Elena Geanina (Razvad)

A.S. Publirex Ciocanesti-A.S. Luceafarul Bolovani

Stoica Ionel (Rancaciov)
Tutuianu Catalin (Targoviste)
Tachita Gabriel (Candesti (Voinesti))

Fulgerul Lunguletu-A.S. Vointa Podu Rizii

Duţu Bogdan Gabriel (Târgovişte)
Popa Ionut (Salcioara)
Marculescu Mihai (Pietrosita)

CUPA ROMANIEI. FINALA

Flacara Moreni-Recolta Gura Sutii

Catana Cristian

Pitis Aron

Neagu Costinel