Delegarile arbitrilor din Cupa Romaniei + restantele din Liga a 5-a. Iulica Preda arbitreaza derbyul dintre Cetatea Targoviste si Flacara Suta Seaca

0
433

Duminica se vor disputa ultimele din acest an. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

CUPA ROMANIEI    02.12.2018

Comertul 2014 Viisoara

Pomicola Raciu

11

Viisoara

Matei Bogdan

Dima Adrian

Gaz Metan Vladeni

Luceafarul Darmanesti

11

Vladeni

Chitu Marius

Gugiu Denis

Varcolacii Comisani

Vanatorul Ratoaia

11

Comisani

Pitis Aron

Badoiu Andreea

Gloria Bucsani

Vointa Adanca

11

Bucsani

Savu Vladut

Mocanu Florin

Unirea Ogrea

Sageata Gura Ocnitei

13

Valea Lunga

Guzu Georgian

Dedu Timotei

Denes Florin

Fortis Valea Lunga

Viitorul Ocnita

11

Valea Lunga

Dedu Timotei

Guzu Georgian

Denes Florin

Vict. 2017 Vacaresti

Vointa V. Voievozilor

13

Comisani

Pitis Aron

Badoiu Andreea

Rapid Gemenea

Vointa Pietrari

11

Gemenea

Mihalache Dan

Ancuta Adrian

Muscelul Valeni

Vointa Tatarani

11

Cetateni

Popa Ionut

Tutuianu Catalin

Nae Dragos

Avantul Produlesti

Urban Titu

11

Produlesti

Ciulu Ion

Onicescu Ionut

Tomescu Eduard

Viitorul Cuza Voda

Viitorul Mircea Voda

11

Cuza Voda

ANULAT

Universitatea Baleni

Victoria Comisani

11

Baleni

Nichita Emanuel

Stoicescu Alexandru

Sportul Cojasca

Viitorul Dobra

13

Bilciuresti

Malau Marian

Paunescu Adrian

Viitorul Gura Foii

Viitorul Gaesti

11

Gura Foii

Ivascu Bogdan

Ungureanu Maria

Gaita Bilciuresti

Viitorul Gheboaia

11

Bilciuresti

Malau Marian

Paunescu Adrian

Vointa Crevedia

Sageata Catunu

11

Crevedia

Dobre Razvan

Cimpoca Daniel

Andrei Marian

Neajlovul Puntea Greci

Petrolul Rascaieti

11

Puntea Greci

Andronache  Richard

Ilie Nicolae

Steagul Rosu Colacu

Libertatea Urrziceanca

11

Colacu

Zanfir Vlad

Oprescu Mariana

A.S.G. Doicesti

 Sportul Runcu

11

Doicesti

Motan Mihai

Chirita Daniel

Viitorul Razvad

Vointa Sacuieni

11

Razvad

Delureanu Andrei

Homeghi Daniel

Vointa Buciumeni

Vointa Pietrosita

11

Buciumeni

Poschina Catalin

Chivu Catalin

Unirea Lucieni

Olimpia Picior de Munte

11

Lucieni

Stoica Ionel

Dinu Ioan

Luceafarul Bolovani

Vointa Podu Rizii

11

Bolovani

Ciocmata Mugurel

Visan Mihaela

Spic de Grau Ghimpati

Unirea Slobozia Moara

11

Ghimpati

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Fulgerul Lunguletu

Gaz Metan Finta

11

Lunguletu

Tudor Codrut

Serban Catalin

Radu A

Olimpia Morteni

PCM Ungureni

11

Morteni

Dita Bogdan

Dumitru George

Vointa Ionesti

Spicul Jugureni

11

Ionesti

Andrei Evelyn

Filip Florin

Viitorul Odobesti

AS Corbii Mari

11

Odobesti

Stanciu Mihai

Matei Teodor

Viitorul Straosti

Unirea Cobia

11

Straosti

Badescu Bogdan

Dumitrescu Daniel

Viitorul Burduca

Flacara Zavoiu

11

Burduca

Dumitru Adrian

Bucur Robert

Viitorul Tomsani

Sportul Mogosani

11

Tomsani

Ghiures Andrei

Simion Vlad

RESTANTE     LIGA  V-VI 02. 12. 2018

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Cetatea Targoviste

Flacara Suta Seaca

11

Sotanga

Preda Iulian

Iugulescu Petruta

Vremaroiu  Andrei

Olimpia Marcesti

Flacara Ghinesti

11

Marcesti

Stan Alexandru

Coman Eusebiu

Publirex Ciocanesti

FC Potlogi

11

Ciocanesti

Ionita Adrian

Bucur Adriana

Juniorul Ciocanesti

Dacia Hulubesti

ANULAT