Delegarile arbitrilor de la Onoare si Promotie

0
374

Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la meciurile de la Onoare si Promotie:

LIGA V  NORD 

Cetatea Targoviste

Luceafarul Darmanesti

11

Sotanga

Ciocmata Mugurel

Onicescu Ionut

Dedu Timotei

Flacara Suta Seaca

Vointa Sacuieni

11

Suta Seaca

Malau Marian

Bucur Adriana

Andrei Marian

Victoria Comisani

Olimpicii 2 Ulmi

11

Comisani

Dita Bogdan

Cimpoca Daniel

Vointa Pietrosita

Vointa Buciumeni

11

Pietrosita

Dumitru Adrian

Paunescu Adrian

ASG Doicesti

Vointa Adanca

11

Doicesti

Stoica Ionel

Filip Florin

Viitorul Razvad

Unirea Lucieni

11

Razvad

Vremaroiu Andrei

Ungureanu Maria

Vointa Tatarani

Sportul Runcu

11

Tatarani

Stefan Richard

Simion Vlad

Visan Mihaela

Sageata Gura Ocnitei

Pomicola Raciu

11

G. Ocnitei

Savu Vladut

Chivu Catalin

Sapunaru Maria

 

 

 

 

LIGA V  SUD

Obs

Fulgerul Lunguletu

Viitorul Gheboaia

11

Lunguletu

Delureanu Andrei

Mincu Stefan

Viitorul Dobra

Vanatorul Ratoaia

11

Dobra

Stan Alexandru

Dumitru George

Vointa Podu Rizii

Libertatea Urziceanca

11

Podu Rizii

Dutu Bogdan

Matei Teodor

Gaz Metan Finta

Viitorul Mircea Voda

11

Finta

Pitis Aron

Dima Adrian

ACS Tartasesti

Sageata Branistea

11

Tartasesti

Tudor Codrut

Nichita Emanuel

Publlirex Ciocanesti

Unirea Nucet

11

Ciocanesti

Andrei Evelyn

Bardes Marius

Stoicescu Alexandru

Olimpia Marcesti

Unirea Slobozia Moara

11

Marcesti

Badescu Bogdan

Coman Eusebiu

Flacara Ghinesti

Spic de Grau Ghimpati

11

Ghinesti

Pavel Sorin

Dobre Stefan

FC Potlogi

Luceafarul Bolovani

11

Potlogi

Andronache Richard

Radu Andrei

LIGA V  VEST

Olimpia Picior Munte

Olimpia Morteni

11

P. Munte

Zanfir Vlad

Chirita Daniel

Viitorul Burduca

Flacara Valea Mare

11

Burduca

Preda Iulian

Ancuta Adrian

Homeghi Daniel

Urban Titu

Viitorul Gaesti

11

Titu

Stanciu Mihai

Oprescu Mariana

Nae Dragos

Viit. Odobesti Ziduri

Viitorul Tomsani

11

Odobesti

Constantinescu Andrei

Serban Catalin

Vointa Ionesti

PCM Ungureni

11

Ionesti

Serbanoiu Iulian

Badoiu Andreea

Dinu Ioan

Sportul Mogosani

Flacara Zavoiu

11

Mogosani

Poschina Catalin

Tutuianu Catalin

AS Corbii Mari

Spicul Jugureni

11

Ungureni

Mihalachioiu Ioana

Dumitrescu Daniel

Unirea Cobia

Petrolul Rascaieti

11

Cobia

Malau Alexandru

Tomescu Eduard

Viitorul Straosti

Dinamo Odaia Turcului

11

Straosti

Ivascu Bogdan

Denes Florin

   LIGA VI NORD

Rapid Gemenea

Gloria Bucsani

14.30

Gemenea

Dita Bogdan

Cimpoca Daniel

Chivu Catalin

Muscelul Valeni

Varcolacii Comisani

14.30

Cetateni

Stefan Richard

Visan Mihaela

Simion Vlad

Fortis Valea Lunga

Gaz Metan Vladeni

14.30

V. Lunga

Guzu Georgian

Bucur Robert

Unirea Ogrea

Comertul Viisoara

12.00

V. Lunga

Guzu Georgian

Bucur Robert

Olimpicii Ulmi 3

Viitorul Pietrari

14.30

Udresti

Savu Vladut

Zanfir Vlad

Chirita Daniel

Vointa V. Voievozilor

Victoria Vacaresti 2018

14.30

V. Voievozilor

Stoica Ionel

Filip Florin

 

 

 

 

LIGA VI SUD

Vointa Cretu

Viitorul Cuza Voda

14.30

Cretu

Nichita Emanuel

Tudor Codrut

Juniorul Ciocanesti

Sportul Cojasca

14.30

Ciocanesti

Andrei Evelyn

Bardes Marius

Stoicescu Alexandru

Avantul Produlesti

Gaita Bilciuresti

14.30

Produlesti

Delureanu Andrei

Mincu Stefan

Serban Catalin

Universitatea Baleni

Neajlovul Puntea Greci

14.30

Baleni

Pitis Aron

Dima Adrian

Dinu Ioan

Viitorul Gura Foii

Steagu Rosu Colacu

14.30

Gura Foii

Preda Iulian

Ancuta Adrian

Homeghi Daniel

Vointa Crevedia

Dacia Hulubesti

14.30

Crevedia

Badescu Bogdan

Coman Eusebiu