Delegarile arbitrilor de la Onoare

0
391

Astazi, de la ora 17.00, va avea loc o noua etapa la Onoare. va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA V NORD – ETAPA 6 – 11.09.2019 INTERMEDIARA

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vointa Pietrosita

Victoria Comisani

Pietrosita

17

Savu Vladut

Homeghi Daniel

Dumitru George

Unirea Lucieni

Olimpicii 2 Ulmi

Lucieni

17

Andrei Evelyn

Malasincu Andrei

Stroe Sebastian

Viitorul Caragiale

Vointa Buciumeni

Caragiale

17

Malau Marian

Mincu Stefan

Visan Mihaela

Flacara Suta Seaca

Pomicola Raciu

Suta Seaca

17

Stoica Ionel

Negulescu Cosmin

Ivanciu Larisa

Viitorul Ocnita

Vointa Tatarani

Ocnita

17

Malau Alexandru

Chiornita Georgian

Joita Filip

Vointa Adanca

ASG Doicesti

Adanca

17

Ilie Nicolae

Iosif Mihai

Podgoreanu Vladut

ACS Gura Ocnitei

Vointa Sacuieni

Gura Ocnitei

17

Dutu Bogdan

Matei Teodor

Mihail Alexandru

Sportul Runcu

Fortis Valea Lunga

Runcu

17

Poschina Catalin

Iugulescu Petruta

Zanfir Vlad

Bradul Moroeni

Luceafarul Darmanesti

Moroeni

17

Matei Bogdan

Tomescu Eduard

Ungureanu Maria

LIGA V SUD – ETAPA 6 – 11.09.2019 INTERMEDIARA

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vanatorul Ratoaia

Unirea Nucet

Ratoaia

17

Guzu Georgian

Sillo Tudor

Chirita Daniel

Luceafarul Bolovani

Gloria Bucsani

Bolovani

17

Onicescu Ionut

Baciu George

Chirescu Iulia

Viitorul Dobra

Olimpia Marcesti

Dobra

17

Ghiures Andrei

Chivu Catalin

Mihaescu Sebastian

Viitorul Gheboaia

Unirea Sl. Moara

Gheboaia

17

Nichita Emanuel

Paunescu Adrian

Visan Ioana

Vointa Podu Rizii

Fulgerul Lunguletu

Podu Rizii

17

Stanciu Mihai

Gugiu Denis

Dumitru Teodor

Libertatea Urziceanca

Dentas Tartasesti

Urziceanca

17

Oncescu Ion

Oncescu Lavinia

Badoiu Andreea

Victoria Vacaresti

Publirex Ciocanesti

Vacaresti

17

Dobre Razvan

Costache Ionut

Lungu Mihai

Vointa Cretu

Sageata Branistea

Urziceanca

15

Oncescu Ion

Badoiu Andreea

Oncescu Lavinia

Spic de Grau Ghimpati

Flacara Ghinesti

Ghimpati

17

Mihalachioiu Ioana

Dobre Stefan

Gheboianu Eduard

LIGA V VEST – ETAPA 6 – 11.09.2019 INTERMEDIARA

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Dinamo Od. Turcului

Spicul Jugureni

Od. Turcului

17

Catana Gabriel

Floricel Valentin

Radu Andrei

Vointa Ionesti

Flacara Zavoiu

Ionesti

17

Preda Iulian

Ivascu Bogdan

Radulescu Rares

AS Corbii Mari

Viitorul Gaesti

Ungureni

17

Ciocmata Mugurel

Marin Vasile

Rotaru Catalin

Viitorul Burduca

Viitorul Straosti

Burduca

17

Popa Ionut

Filip Florin

Preda Nicolae

Sportul Mogosani

FC Potlogi

Mogosani

17

Mocanu Florin

Andrei Marian

Militaru Stefan

Petrolul Rascaieti

Unirea Cobia

Rascaieti

17

Pitis Aron

Denes Florin

Diculescu Stefan

Viitorul Tomsani

Ol. Picior de Munte

Poroinica

17

Tudor Codrut

Mihalache Dan

Dinu Ioan

Flacara Valea Mare

Viitorul Gura Foii

Valea Mare

17

Stan Alexandru

Simion Vlad

Georgescu Eduard