Delegarile arbitrilor de la Onoare

0
472

Astazi, de la ora 18.00, va avea loc o noua etapa la Onoare. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

   LIGA V  NORD  –ETAPA -32     05.06.2019   INTERMEDIARA

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Luceafarul Darmanesti

Cetatea Targoviste

18

Darmanesti

Chitu Marius

Denes Florin

Tomescu Eduard

Nistor D

Vointa Sacuieni

Flacara Suta Seaca

18

Sacuieni

Guzu Georgian

Badoiu Andreea

Baciu George

Olimpicii 2 Ulmi

Victoria Comisani

18

Matraca

Dobre Razvan

Marin Vasile

Vointa Buciumeni

Vointa Pietrosita

18

Buciumeni

Badescu Bogdan

Sillo Tudor

Iosif Mihai

Vointa Adanca

ASG Doicesti

18

Adanca

Ilie Nicolae

Chirescu Iulia

Unirea Lucieni

Viitorul Razvad

18

Lucieni

Dutu Bogdan

Chivu Catalin

Sportul Runcu

Vointa Tatarani

18

Runcu

Malau Marian

Dumitrache Adrian

Floricel Valentin

Pomicola Raciu

Sageata Gura Ocnitei

18

Viisoara

Ciocmata Mugurel

Gheboianu Eduard

LIGA V  SUD ETAPA -32     05.06.2019   INTERMEDIARA

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Viitorul Gheboaia

Fulgerul Lunguletu

18

Gheboaia

Poschina Catalin

Radu Andrei

Dima Adrian

Vanatorul Ratoaia

Viitorul Dobra

18

Ratoaia

Delureanu Andrei

Cimpoca Daniel

Libertatea Urziceanca

Vointa Podu Rizii

18

Urziceanca

Pitis Aron

Filip Florin

Stroe Sebastian

Sageata Branistea

Dentas Tartasesti

18

Branistea

Stanciu Mihai

Homeghi Daniel

Stoica G

Unirea Nucet

Publirex Ciocanesti

18

Nucet

Matei Bogdan

Paunescu Adrian

Visan Ioana

Unirea Sl. Moara

Olimpia Marcesti

18

Sl. Moara

Serbanoiu Iulian

Dumitrescu Daniel

Ungureanu Maria

Spic de Grau Ghimpati

Flacara Ghinesti

18

Ghimpati

Anderi Evelyn

Cimpoca Alex

Luceafarul Bolovani

FC Potlogi

18

Bolovani

Stoica Ionel

Matei Teodor

LIGA V  VEST ETAPA -32     05.06.2019   INTERMEDIARA

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Olimpia Morteni

Olimpia Picior de Munte

18

Morteni

Stefan Richard

Costache Ionut

Dumitrescu Teodor

Flacara Valea Mare

Viitorul Burduca

18

Valea Mare

Ivascu Bogdan

Chirita Daniel

Visan Mihaela

Viitorul Gaesti

Urban Titu

18

Gaesti

Tudor Codrut

Andrei Marian

Dinu Ioan

Ionescu

PCM Ungureni

Vointa Ionesti

18

Ungureni

Vremaroiu Andrei

Herastrau Adrian

Malasincu Andrei

Flacara Zavoiu

Sportul Mogosani

18

Zavoiu

Dita Bogdan

Stoicescu Alex

Spicul Jugureni

AS Corbii Mari

18

Jugureni

Dumitru Adrian

Chiornita Georgian

Petrolul Rascaieti

Unirea Cobia

18

Rascaieti

Rotaru Ion

Stan Robert

Dinamo Od. Turcului

Viitorul Straosti

18

Od. Turcului

Stan Alexandru

Ene Catalin