Delegarile arbitrilor de la Onoare

0
759

Astazi, va avea loc o noua etapa la Onoare. Va prezentam brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri.

   LIGA V  NORD  –ET. 3 29.08. 2018- INTERMEDIARA

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

 Unirea Lucieni

 Luceafarul  Darmanesti

18

Lucieni

Ciocmata Mugurel

Ancuta Adrian

 Vointa Adanca

 Sportul Runcu

18

Adanca

Dutu Bogdan

Dima Adrian

 Vointa Buciumeni

 Pomicola Raciu

18

Buciumeni

Dedu Timotei

Ilie Nicolae

 Viitorul Ocnita

 Sageata Gura Ocnitei

18

Razvad

Ionita Adrian

Simion Vlad

 Olimpici 2 Ulmi

 Vointa Tatarani

18

Matraca

Chitu Marius

Denes Florin

 Vointa Sacuieni

 Viitorul Razvad

18

G Ocnitei

Tudor Codrut

Badoiu Andreea

 Cetatea 1396 Tgv

ASG Doicesti

18

Sotanga

Vremaroiu Andrei

Mocanu Florin

Stoicescu Alexandru

 Flacara Suta Seaca

 Vointa Pietrosita

18

Suta Seaca

Andrei Evelyn

Filip Florin

Victoria Comisani

 Vointa Bezdead

18

Comisani

Oncescu Ion

Visan Mihaela

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 3 29.08.2018-INTERMEDIARA

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Unirea Slobozia Moara

 Viitorul Gheboaia

18

Slobozia M

Cretu Petre

Sillo Tudor

 Unirea Nucet

 Spic Grau Ghimpati

18

Nucet

Stanciu Mihai

Oncescu Lavinia

 Sageata Branistea

 Luceafarul  Bolovani

18

Branistea

Ciulu Ion

Homeghi Daniel

Tomescu Eduard

 Viitorul  Mircea Voda

 FC Potlogi

18

Mircea V

Ghiures Andrei

Dumitru George

 Libertatea  Urziceanca

 Flacara Ghinesti

18

Urziceanca

Zanfir Vlad

Nichita Emanuel

 Vanatorul Ratoaia

 Olimpia Marcesti

18

Ratoaia

Mihalachoiu Ioana

Gugiu Denis

 Fulgerul Lunguletu

 Publirex Ciocanesti

18

Lunguletu

Dita Bogdan

Radu Andrei

Viitorul Dobra

ASFC Dentas Tartasesti

18

Dobra

Pitis Aron

Ungureanu Maria

Vointa Podu Rizii

 Gaz Metan Finta

18

Podu Rizii

Stan Alexandru

Minu Beniamin

LIGA V  VEST. 3 29.08. 2018-INTERMEDIARA

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

 Spicul Jugureni

 Olimpia Morteni

18

Jugureni

Popa Ionut

Dumitrescu Daniel

Flacara Zavoiu

 Petrolul Rascaieti

18

Zavoiu

Sandu Alin

Chirita Daniel

 PMC Ungureni

 Dinamo O. Turcului

18

Ungureni

Guzu Georgian

Mihalache Dan

 Viitorul Tomsani

 Viitorul Straosti

18

Poroinica

Badescu Bogdan

Mincu Stefan

 Viitorul Gaesti

 Unirea Cobia

18

Gaesti

Stoica Ionel

Dinu Ioan

Flacara Valea Mare

 Corbii Mari

18

Valea Mare

Matei Bogdan

 Matei Teodor

 Olimpia Picior  Munte

 Sportul Mogosani

18

P Munte

Malau Alexandru

Bardes Marius

 Viitorul  Burduca

Vointa Ionesti

18

Burduca

Miorel Bogdan

Andrei Marian

 Urban Titu

 Viit Odobesti Ziduri

18

Titu

Poschina Catalin

Paunescu Adrian

Ionescu Flavius