Delegarile arbitrilor de la Onoare

0
798

Duminica, de la ora 11.00, va avea loc ultima etapa din…tur la Onoare, saptamana trecuta jucandu-se…returul. Va fi ultima etpapa din acest sezon, un campionat plin de scandaluri si meciuri dubioase. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la meciuri:

   LIGA V  NORD 

Unirea Lucieni

Vointa Pietrosita

Ciulu Ion

Costache Ionut

Sandu Alin

Luc Darmanesti

Viitorul Ocnita

Matei Bogdan

Vremaroiu Adrian

Iugulescu Petruta

Vointa Buciumeni

Vointa Sacuieni

Gugiu Denis

Bucur Robert

Visan Gabriela

Sportul Runcu

Sageata G Ocnitei

Poschina Catalin

Zanfir Vlad

Olimpicii 2 Ulmi

Victoria Comisani

Dobre Razvan

Constantinescu A

Bucur Adriana

Vointa  Bezdead

Flacara Suta Seaca

Dita Bogdan

Ghiures Andrei

ASG Doicesti

Sportul Voinesti

Ionita Adrian

Filip Florin

Minu Beniamin

Popa Dorel

Vointa Tatarani

Pomicola Raciu

Andrei Evelyn

Dumitru George

Diculescu Stefan

Vointa Adanca

Viitorul Razvad

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Ungureanu Maria

LIGA V  SUD

Sageata Branistea

Uniurea Racari

Preda Iulian

Barbu Sebastian

Ilie Nicolae

Irimescu Gabriel

Luc Bolovani

Publ Ciocanesti

Mincu Stefan

Bardes Marius

Popa Ionut

Viitorul M Voda

Gaz Metan Finta

Stan Alexandru

Coman Eusebiu

Badoiu Andreea

Olimpia Marcesti

Urban 2 Titu

Dedu Timotei

Sillo Teodor

Bucur Sebastian

Unirea Nucet

Viitorul Dobra

Oncescu Ion

Mocanu Florin

Flacara Ghinesti

Vointa Podu Rizii

Nichita Emanuel

Simion Vlad

Unirea Sl Moara

ACS Tartasesti

Mihai Nicolae

Tutuianu Ctalin

Nistor D-tru

Fulgerul Lunguletu

Viitorul Gheboaia

Guzu Georgian

Maria Antonio

Denes Florin

St Rosu Colacu

Lib Urziceanca

LIGA V  VEST

FC Potlogi

AS Corbii Mari

Motan Mihai

Stanciu Mihai

Chirita Daniel

Vointa Visina

Viitorul Burduca

Ivascu Bogdan

Dinu Ioan

Paunescu Adrian

Stroe Vasile

Viitorul Gaesti

Sportul Mogosani

Stoica Ionel

Chivu Catalin

Viitorul Straosti

Vointa Ionesti

Dutu Bogdan

Radu Andrei

PCM Ungureni

Spicul Jugureni

Savu Vladut

Dumitrescu Daniel

Olimpia Morteni

Dinamo Od Turc

Stefan Richard

Negoita Alexandru

Homeghi Daniel

Olimpia P Munte

Petrolul Rascaieti

Badescu Bogdan

Ancuta Adrian

LIGA V VEST

Viitorul Odobesti

Unirea Cobia

9;11

Odobesti

Dedu Timotei

Chirita Daniel

Bucur Adriana

30.06.2018