Cosmin Badeanu arbitrează Ungureni-Bucsani. Vezi delegarile arbitrilor din wekeend

0
1953

Sâmbătă şi duminică va avea loc o nouă etapă in campionatul judeţean de fotbal. Vă prezentăm brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A-ET. 15 – 11.11.2017
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Arbitru joc juniori
Olimpicii Ulmi Unirea Colibasi 9;11 Viisoara Andronache Richard Onicescu Ionut Constantinescu A Negoescu I
FC Brezoaele Flacara Zavoiu 9;11 Brezoaele Dobre Razvan Savu Vladut Movileanu R Vremaroiu C
Bradul Moroieni Viitorul Caragiale 9;11 Moroieni Ciocmata Mugurel Birdes Remus Poschina Catalin Stoica Ghe
Unirea Ungureni Unirea Bucsani 9;11 Ungureni Badeanu Cosmin Dedu Timotei Popa Ionut Ionescu Ghe
Petrolul Targoviste Recolta Gura Sutii 9;11 Petrolul Tgv Serbanoiu Iulian Catana Gabriel Oprescu Mariana Popa Dorel
AS C Izvorului Luc Dragomiresti 9;11 C Izvorului Matei Bogdan Tudor Codrut Tutuianu Catalin Stroe Vasile
Spic Grau Ghimpati Roberto Ziduri 9;11 Ghimpati Ionita Adrian Guzu Georgian Dutu Bogdan Irimescu G
Gloria 2015 Cornesti Vointa Persinari 9;11 Cornesti Ivascu Bogdan Ciulu Ion Mihalache Dan Pitaru Ionel
Progresul Matasaru CSM Fieni 9;11 Poroinica Preda Iulian Stoica Ionel Badoiu Andreea Iordache Ghe

 

   LIGA V  NORD  –ET. 15 – 12.11.2017
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator
Vointa Pietrosita Vointa Sacuieni 9;11 Pietrosita Hancianu Nicolae Tocariuc Ghe Duta Ioana
Unirea Lucieni Viitorul Ocnita 9;11 Lucieni Badeanu Cosmin Mincu Stefan
Luc Darmanesti Pomicola Raciu 9;11 Darmanesti Ciulu Ion Catana Gabriel Dinu Andreea Stroe Vasile
Vointa Buciumeni Viitorul Razvad 9;11 Buciumeni Andrei Evelyn Cimpoca Daniel
Sportul Runcu Vointa Bezdead 9;11 Runcu Badescu Bogdan Heasca Andreea
Olimpicii 2 Ulmi Sageata G Ocnitei 9;11 Matraca Ciobanu Ghe Constantinescu A
ASG Doicesti Flacara Suta Seaca 9;11 Doicesti Motan Mihai Nichita Emanuel Sapunaru Maria
Vointa Tatarani Victoria Comisani 9;11 Tatarani Pavel Sorin Dobre Stefan
Vointa Adanca Sportul Voinesti 9;11 Adanca Iugulescu Ionut Paunescu Adrian Oprescu Mariana Istrate Alex
       

LIGA V  SUDET. 15 – 12.11.2017

Echipa Echipa Ora Teren Observator
Unirea Racari Gaz Metan Finta 9;11 Racari Dobre Razvan Movileanu R Grigorescu Andr Ducu Ioan
Sageata Branistea Publ Ciocanesti 9;11 Branistea Ivascu Bogdan Chivu Catalin
Luc Bolovani Viitorul Gheboaia 9;11 Bolovani Dutu Bogdan Minu Beniamin
Viitorul M Voda Lib Urziceanca 9;11 Mircea Voda Poschina Catalin Gugiu Denis Simion Vlad
Olimpia Marcesti Flacara Ghinesti 9;11 Marcesti Tudor Codrut Ancuta Adrian Ciorobea C-tin
Unirea Nucet Urban 2 Titu 9;11 Nucet Ciocmata Mugurel Filip Florin Safta Alexandru
Unirea Sl Moara Vointa Podu Rizii 9;11 Sl Moara Malau Alexandru Costache Ionut
Fulgerul Lunguletu Viitorul Dobra 9;11 Lunguletu Serbanoiu Iulian Radu Andrei
St Rosu Colacu ACS Tartasesti 9;11 Colacu ANULAT
LIGA V  VESTET. 13 – 12.11.2017
Echipa Echipa Ora Teren Observator
AS Corbii Mari Viitorul Burduca 13;15 Ungureni Birdes Remus Dita Bogdan Chirita Daniel
FC Potlogi Unirea Cobia 9;11 Potlogi Popa Ionut Zanfir Vlad
Vointa Visina Sportul Mogosani 9;11 Visina Stoica Ionel Miorel Bogdan Dinu Ioan Tuiu Florin
Viitorul Odobesti Vointa Ionesti 9;11 Odobesti Dedu Timotei Nae Dragos
Viitorul Gaesti Spicul Jugureni 9;11 Gaesti Guzu Georgian Ilie Alin
Viitorul Straosti Dinamo Od Turc 9;11 Straosti Ionita Adrian Stan Alexandru Negoita Alex Nasaudeanu N
PCM Ungureni Petrolul Rascaieti 9;11 Ungureni Dita Bogdan Birdes Remus Chirita Daniel
Olimpia P Munte Olimpia Morteni 9;11 P Munte Matei Bogdan Ungureanu Maria Nistor D-tru

 

JUNIORI “C”-  11-12.11.2017
ECHIPA ECHIPA ORA TEREN ARBITRU ASISTENT 1 ASISTENT 2 OBS
CSS 2 Tgv Chindia Tgv 13.30 Petrolul Chivu Catalin Badescu Bogdan Heasca Andreea 11.11
CSS 1 Tgv Urban Titu 15 Petrolul Badescu Bogdan Chivu Catalin Heasca Andreea 11.11
GSA Nucet FC Aninoasa 15 Liceu Hancianu Nicolae Ciorobea C-tin Dinu Ioan 11.11
Bradul Moroieni Flacara Moreni 15 Moroieni Ciobanu Ghe Tudor Codrut Malau Alex 11.11
Kinder Tgv Olimpicii Ulmi 13.30 Petrolul Ciocmata Mugurel Mincu Stefan Filip Florin 12.11
   

 

JUNIORI “D”  – 12.11.2017
ECHIPA ECHIPA ORA TEREN ARBITRU ASISTENT 1 ASISTENT 2 OBS
Kinder Tgv Flacara Moreni 15 Petrolul Ciocmata Mugurel Ivascu Bogdan
Fortis V Lunga Petrolul Tgv 15 Ogrea Pavel Sorin Dobre Stefan
Olimpia P Munte Ungureanu M 15 P Munte Matei Bogdan Ungureanu Maria
Sportul Pucioasa Urban Titu 15 Pucioasa Badescu Bogdan Heasca Andreea
GSA Nucet Chindia 2 Tgv 15 Liceu Popa Ionut Zanfir Vlad
CSM Fieni Chindia 1 Tgv 15 Cimentul Serbanoiu Iulian Negoita Alex
Progresul Gaesti CSS Tgv 15 Utchim Dedu Timotei Nae Dragos

 

CUPA ROMANIEI – 12.11.2017

ECHIPA ECHIPA ORA TEREN ARBITRU ASISTENT1 ASISTENT2 OBS
AS Udresti Vointa V Voievoz 14.30 Udresti Chivu Catalin Paunescu Adr Onicescu Ionut
Unirea Ogrea Fortis V Lunga 14.30 Valea Lunga Hancianu Nicolae Tocariuc Ghe Duta Ioana
Viitorul Pietrari Cetatea Targoviste 14.30 Voinesti Dutu Bogdan Miorel Bogdan Minu Beniam
Muscelul Valeni Vointa Gemenea 14.30 Gemenea Constantinescu A Ciobanu Ghe Stan Alexandru
FCM Targoviste Comertul Viisoara 14.30 Sotanga Motan Mihai Nichita Em Sapunaru M
Gaz Metan Vladeni Petrolul Iedera 14.30 Vladeni Ciulu Ion Catana Gabriel Dinu Andreea
Juniorul Ciocanesti Viitorul Tomsani 14.30 Ciocanesti Poschina Catalin Gugiu Denis Simion Vlad
Avabtul Produlesti Flacara Valea Mare 14.30 Produlesti Malau Alexandru Ionita Adrian Costache Ionut
Varcolacii Comisani Vanatorul Ratoaia 14.30 Comisani Andrei Evelyn Radu Andrei Cimpoca Daniel
Viitorul Gura Foii Dacia Hulubesti 14.30 Gura Foii Stoica Ionel Guzu Georgian Dinu Ioan
Sageata Catunu Universitatea Baleni 14.30 Catunu Tudor Codrut Ancuta Adrian Ciorobea C-tin