Bogdan Matei conduce derbyul dintre Unirea Bucsani si Gloria Cornesti. Vezi delegarile arbitrilor din Liga a 4-a si Onoare

0
1086

Sambata si duminica se va disputa prima etapa din noul sezon competitional. Derbyul etapei in Liga a 4-a se disputa intre Unirea Bucsani si Gloria Cornesti, meci condus la centru de Bogdan Matei. Fotbaljudetean.info va prezinta delegarile din prima etapa la Liga a 4-a si Onoare:

LIGA A IV-A-ET.1811.03.2017
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Arbitru joc juniori
Umirea Colibasi Bradul Moroieni 9;11 Colibasi Ciocmata Mugurel Catana Gabriel Iugulescu P
Olimpicii Ulmi Unirea Ungureni 9;11 Viisoara Serbanoiu Iulian Mihalache Dan Movileanu R
FC Brezoaele Petrolul Targoviste 9;11 Brezoaele Motan Mihai Stoica Ionel Ionita Adrian
Sportul Gemenea Luceafarul Dragomiresti 9;11 Ziduri Preda Iulian Ivascu Bogdan Tudor Codrut
Atletic Fieni AS Coada Izvorului 9;11 Fieni Comanoiu Denisa Paunescu Adrian Petre Ana Maria
Vointa Persinari Recolta Gura Sutii 9;11 Persinari Dobre Razvan Onicescu Ionut Badoiu Andreea
Viitorul Caragiale Spic de Grau Ghimpati 9;11 Caragiale Dumitru Adrian Constantinescu A Sapunaru Maria
Unirea Bucsani Gloria 2015 Cornesti 9;11 Bucsani Matei Bogdan Mocanu Florin Guzu Georgian
Flacara Zavoiu Progresul Matasaru 9;11 Zavoiu Mihalachioiu Ioana Savu Dumitru Pitis Aron
   LIGA V  NORD  –ET. 1 – 20.08.2017
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator
Vointa Sacuieni Luc Darmanesti 9;11 Sacuieni Iugulescu Ionut Ciobanu Ghe Mincu Stefan
Vointa Pietrosita Vointa Buciumeni 9;11 Pietrosita Savu Dumitru Catana Gabriel Ungureanu Maria
Unirea Lucieni Olimpia Runcu 9;11 Lucieni Dobre Razvan Costache Ionut Sapunaru Maria
Flacara Suta Seaca Sageata G Ocnitei 9;11 Suta Seaca Badescu Bogdan Miorel Bogdan Movileanu Raluca
Sportul Voinesti AS Ulmi 9;11 Voinesti Delureanu Andrei Mocanu Florin
Victoria Comisani Vointa Bezdead 9;11 Comisani Malau Alexandru Onicescu Ionut Nae Dragos  5-4
Pomicola Raciu ASG Doicesti 9;11 Raciu Dutu Bogdan Paunescu Adr Chirita Daniel
Viitorul Razvad Vointa Tatarani 9;11 Razvad Ciulu Ion Butucea Nicolae Cimpoca Danirl
Viitorul Ocnita Vointa Adanca 13;15 Sacuieni Ciobanu Ghe Iugulescu Ionut Mincu Stefan
       

LIGA V  SUDET.1 – 20.08.2017

Echipa Echipa Ora Teren Observator
Gaz Metan Finta Luc Bolovani 9;11 Finta Pitis Aron Mihalache Dan Vremaroiu Andrei  8-1
Unirea 2016 Racari Viitprul M Voda 9;11 Racari Matei Bogdan Radu Andrei
Sageata Branistea Olimpia Marcesti 9;11 Branistea Poschina Catalin Simion Vlad
Vointa Podu Rizii Urban Titu II 9;11 Podu Rizii Stoica Ionel Andrei Evelyn
ACS Tartasesti Unirea NUcet 9;11 Tartasesti Preda Iulian Hogioiu Mih  5 -4
Viitorul Dobra Flacara Ghinesti 9;11 Dobra Dita Bogdan Beregoi Radu
Viitorul Gheboaia Unirea Sl Moara 9;11 Gheboaia Serbanoiu Iulian Dumitru George Negoita Alex
Lib Urziceanca Fulgerul Lunguletu 9;11 Urziceanca Ionita Adrian Dumitru Teodor Cretu Petre  6-2
Publirex Ciocanesti St Rosu Colacu 9;11 Ciocanesti Birdes Remus Grigorescu And Ciorobea C-tin
LIGA V  VESTET. 1 – 20.08.2017
Echipa Echipa Ora Teren Observator
FC Potlogi Olimpia P MUnte 9;11 Potlogi Andronache R Nichita Emanuel Gugiu Denis
AS Corbii Mari Vointa Visina 9;11 Ungureni Ivascu Bogdan Popa Ionut Badoiu Andreea
Viitorul Burduca Viitorul Selaru 9;11 Burduca Ciocmata  Mug Chivi Catalin Stan Alex
Unirea Cobia Viitorul Gaesti 9;11 Cobia Ilie Alin Petre Ana Maria
Sportul Mogosani Viitorul Straosti 9;11 Mogosani Guzu Georgian Constantinescu Heasca Andreea
Vointa Ionesti PCM Ungureni 9;11 Ionesti Mihalachioiu I Ene Andrei
Spicul Jugureni Olimpia MOrteni 9;11 Jugureni Dumitru Adrian Dobre Ionel
Dinamo Od Turcului Petrolul Rascaieti 9;11 Od Turcului Comanoiu Denisa Iugulescu P
9;11