Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1680

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A

CSM Fieni

Progresul Matasaru

9;11

Fieni

Motan Mihai

Poschina Catalin

Bucur Adriana

Ionescu Gh

FC Brezoaele

Petrolul Targoviste

9;11

Brezoaele

Serbanoiu Iulian

Popa Ionut

Guzu Georgian

Negoescu I

Recolta Gura Sutii

Unirea Bucsani

9;11

Gura Sutii

Malau Marian

Vremaroiu Andr

Iugulescu Petruta

Iordache Gh

Sportul Voinesti

Roberto Ziduri

9;11

Voinesti

Matei Bogdan

Mihalache Dan

Mocanu Florin

Stoica Gh

Viitorul Caragiale

Vointa Piersinari

9;11

Caragiale

Preda Iulian

Stoica Ionel

Malau Alexandru

Nasaudeanu N

CS C Izvorului

Gloria Cornesti

9;11

C Izvorului

Ivascu Bogdan

Dutu Bogdan

Tutuianu Catalin

Ducu Ioan

Olimpicii Ulmi

Unirea Ungureni

9;11

Viisoara

Mihalachioiu I

Tudor Codrut

Nichita Emanuel

Vremaroiu C

Luc Dragomiresti

Unirea Colibasi

9;11

Dragomiresti

Oncescu Ion

Andrei Evelyn

Sapiunaru Maria

Badeanu C

Unirea Racari

Vointa Visina

9;11

Racari

Ionita Adrian

Badescu Bogdan

Dedu Timotei

Stroe Vasile

   LIGA V  NORD  

 Vointa Buciumeni

 Luceafarul  Darmanesti

11

Buciumeni

Dumitru Adrian

Stan Alexandru

Sillo Tudor

 Viitorul Ocnita

 Vointa Adanca

11

Razvad

Malau Marian

Mocanu Florin

Ancuta Adrian

Olimpicii 2 Ulmi

 Unirea Lucieni

11

Matraca

Stefan Richard

Ilie Nicolae

Simion Vlad

 Vointa Sacuieni

 Sportul Runcu

11

G.  Ocnitei

Zanfir Vlad

Constantinescu Andrei

Visan Mihaela

Cetatea 1396 Tgv

 Pomicola Raciu

17

Sotanga

Preda Iulian

Badoiu Andreea

Oprescu Mariana

 Flacara Suta Seaca

 Sageata Gura Ocnitei

11

Suta Seaca

Oncescu Ion

Paunescu Adrian

Dumitru George

 Vointa Comisani

 Vointa Tatarani

11

Comisani

Serbanoiu Iulian

Stanciu Mihai

Bucur Adriana

 Vointa Bezdead

 Viitorul Razvad

11

Bezdead

A         N           U

 L           A         T

 Vointa Pietrosita

ASG Doicesti

11

Pietrosita

Malau  Alexandru

Dutu Bogdan

Mincu Stefan

 

 

 

 

LIGA V  SUD 

AS Sageata Branistea

AS Viitorul Gheboaia

11

Branistea

Chitu Marius

Tutuianu Catalin

Nae Dragos

Viitorul Mircea Voda

Unirea Nucet

11

Mircea V

Ivascu Bogdan

Minu Beniamin

Bucur Robert

Libertatea Urziceanca

Unirea Slobozia Moara

11

Urziceanca

Dobre Razvan

Popa Ionut

Ghiures Andrei

Vanatorul 2015 Ratoaia

Spic de Grau Ghimpati

11

Ratoaia

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Ionescu Flavius

Fulgerul Lunguletu

Luceafarul Bolovani

11

Lunguletu

Badescu Bogdan

Cimpoca Daniel

DenesFlorin

Viitorul Dobra

AS FC Potlogi

11

Dobra

Dita Bogdan

Sapunaru Maria

Filip Florin

Vointa Podu Rizii

Flacara Ghinesti

11

Podu Rizii

Ciulu Ion

Dima Adrian

Gaz Metan Finta

Olimpia Marcesti

11

Finta

Vremaroiu Andrei

Onicescu Ionut

Ionita Adrian

ACS Tartasesti

Publirex Ciocanesti

11

Tartasesti

Matei Bogdan

Chirita Daniel

Coman Eusebiu

LIGA V  VEST 

PMC Ungureni

Olimpia Morteni

11

Ungureni

Tudor Codrut

Ungureanu Maria

Dinu Ioan

Viitorul Tomsani

Flacara Zavoiu

11

Tomsani

Andrei Evelin

Chivu Catalin

Stoicescu Alexandru

Viitorul Gaesti

Spicul Jugureni

11

Gaesti

Guzu Georgian

Sandu Alin

Gugiu Denis

Flacara Valea Mare

Petrolul Rascaieti

11

Valea Mare

Savu Vladut

Bardes Marius

Dumitrescu Daniel

Olimpia Picior Munte

Dinamo Odaia Turcului

11

P Munte

Dedu Timotei

Iugulescu Petruta

Matei Teodor

Viitorul Burduca

Viitorul Straosti

11

Burduca

Motan Mihai

Oncescu Lavinia

Homeghi Daniel

Urban Titu

Unirea Cobia

20

Titu

Chitu Marius

Dobre Razvan

Vremaroiu Andrei

14.09

Viit. Odobesti Ziduri

Corbi Mari

11

Ziduri

Poschina Catalin

Pucheanu Florin

Dinculescu Stefan

Vointa Ionesti

Sportul Mogosani

11

Ionesti

Delureanu Andrei

Serban Catalin

Tomescu Eduard

   LIGA VI NORD  

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Gaz Metan Vladeni

Viitorul Pietrari

14.30

Vladeni

Zamfir Vlad

Constsntinescu Andrei

Visan Mihaela

Varcolacii Comisani

Victoria Vacaresti 2018

14.30

Comisani

Stefan Richard

Simion Vlad

Gloria Bucsani

Vointa V Voievozilor

14.30

Bucsani

Malau Marian

Mocanu Florin

Ancuta Adrian

Olimpicii 3 Ulmi

14.30

————————–

————————–

————————

Rapid Gemenea

Unirea Ogrea

14.30

Gemenea

Oncescu Ion

Andrei Marian

Muscelul Valeni

Fortis Valea Lunga

14.30

Tatarani

Savu Vladut

Bardes Marius

Dumitrescu Daniel

Nistor

Victoria Vacaresti 2017

Olimpicii 3 Ulmi

16.30

Comisani

Stefan Richard

Simion Vlad

 

 

 

 

LIGA VI SUD 

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Gaita Bilciuresti

Steagu Rosu Colacu

14.30

Bilciuresti

Dita Bogdan

Sapunaru Maria

Filip Florin

Sportul Cojasca

Dacia Hulubesti

16.30

Bilciuresti

Dutu Bogdan

Mincu Stefan

Visan Florin

Viitorul Cuza Voda

Vointa Crevedia

14.30

Cuza Voda

Dedu Timotei

Iugulescu Petruta

Matei Teodor

Sageata Catunu

Viitorul Gura Foii

14.30

Catunu

Ionita Adrian

Onicescu Ionut

Vremaroiu Andrei

Vointa Cretu

Universitatea Baleni

14.30

Urziceanca

Badescu Bogdan

Cimpoca Daniel

Denes Florin

Juniorul Ciocanesti

Avantul Produlesti

14.30

Ciocanesti

Matei Bogdan

Chirita  Daniel

Coman Eusebiu

JUNIORI “ E “ – 14.09.2018

FC Pucioasa

Fortis V Lunga

17

Green Heaven

Dumitrescu Daniel

Dumitru George

Luc Dragomiresti

Kinder Tgv

17

Dragom

Andrei Evelyn

Chirita Daniel

Chindia Tgv

CSS Tgv

17

E Popescu II

Ivascu Bogdan

Filip Florin

Flacara Moreni

CSM Fieni

15.30

Flacara II

Zanfir Vlad

Simion Vlad

 

 

JUNIORI “C”- 15 .09.2018

CSS Targoviste

Chindia Tgv

17

Petrolul

Dumitru Adrian

Stefan Richard

Badoiu Andreea

Flacara Moreni

Kinder Tgv

17

Flacara II

Matei Bogdan

Pitis Aron

Ivascu Bogdan

Fortis V Lunga

GSA Nucet

17

V Lunga

Guzu Georgian

Vremaroiu Andr

Sillo Tudor

Olimpia P Munte

CSM Fieni

17

P Munte

Gugiu Denis

Nae Dragos

Simion Vlad

Kinder Tgv

Flacara Moreni

17

Petrolul

Motan Mihai

Paunescu Adr

Mocanu Florin

18.09